Sayfa 910/1013 İlkİlk ... 4108108609009089099109119129209601010 ... SonSon
Arama sonucu : 8100 madde; 7,273 - 7,280 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. Bloomberg HT†@BloombergHT :

Fed/Harker: Eylül bilanço küçültmek için uygun olabilir http://bb.ht/yzYWjo*

2. PETROL FİYATLARI 54 DOLARDAN 44 DOLARA DÜŞÜNCE RUSYA VE İRAN KAŞINMAYA BAŞLADI.

BAŞKA GELİRLERİ YOK.

3. Devam devammm dün endeksi kapanışa doğru shortlamıştım onlardanda bir ekmek yesek mis gibi arada endeks pozlarını atıyorum ama pek ilgilenen yok galiba cumadan bu yana 3te 3 yaptık :D
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

4.  Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    Devam devammm dün endeksi kapanışa doğru shortlamıştım onlardanda bir ekmek yesek mis gibi arada endeks pozlarını atıyorum ama pek ilgilenen yok galiba cumadan bu yana 3te 3 yaptık :D
    merak etme üstad takipteyiz diğer köyde..

5.  Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    Devam devammm dün endeksi kapanışa doğru shortlamıştım onlardanda bir ekmek yesek mis gibi arada endeks pozlarını atıyorum ama pek ilgilenen yok galiba cumadan bu yana 3te 3 yaptık :D
    tebrikler

6. Bugün ciddi silkeliyorlar usdtry de 61,8 altına iğne atıp duruyor insafsız haber falanmı düşecek acep bir görelim gün içi.
    Endeksde acayip salak sulak işler var dow ve dax a göre temiz 1000 puan yukarda kaldı hala inat ediyorlar.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

7. 3.49 3.50 lere gelirse günlükde zayıf da olsa bi TOBO çizmiş olacak ama belli olmaz.

Büyük treader ların hiç birisi Formasyona veya teknik analize göre dolar alıp satmaz..

Esas olan fiyat ve beklentilerdir..

TR nin cds leri 200ün altında iken siyaset sakin iken kimse gidip TL short yapıp dolara basmaz parasını uluslar arası piyasada.

FED in bilanço küçültme adımlarına nasıl tepki verecek piyasa bu önemli..

8. Bakalım 121250 yi kıracakmı bu hanzolar :D formasyon çok güzel çalışıyor. Cuma dipten al salı tepeden sat dün 121500 al verdi akşam 122475 civarından satış devam.

Sayfa 910/1013 İlkİlk ... 4108108609009089099109119129209601010 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •