Sayfa 913/1004 İlkİlk ... 413813863903911912913914915923963 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 7,297 - 7,304 arası.

Konu: Viop - XXX

1.  Alıntı Originally Posted by EMEKDAR Yazıyı Oku
    Tesbit ettiğin bir hedef var mı?..
    Bilmiyorum abi ama bankalar öncülüğünde güzel iş çıkardılar
    Pek kolpa gibi durmuyor

2. Ben bu işi biliyorum. bu pala beni gözüne kestirmiş Bu abartısız 5. Kez 300 puan opulusum. Gün sonu zarar yok başka yerden telafi ettim ama bu kadarda olmaz yani.

3.  Alıntı Originally Posted by Asal31 Yazıyı Oku
    Bir ara tam bu noktadan sort açmıştım 300 puan yukarı gitmişti acaba tekrar açsam gider mi ne zaman açsam 300 puan yukarı gidiyor.
    Ben bu işi biliyorum. bu pala beni gözüne kestirmiş Bu abartısız 5. Kez 300 puan opulusum. Gün sonu zarar yok başka yerden telafi ettim ama bu kadarda olmaz yani

4. Asal31 sana arkadaşlar söylemişti, short actigin zaman yaz, bizde long olalım diye Şaka bir yana, geçmiş olsun...

5.  Alıntı Originally Posted by Asal31 Yazıyı Oku
    Ben bu işi biliyorum. bu pala beni gözüne kestirmiş Bu abartısız 5. Kez 300 puan opulusum. Gün sonu zarar yok başka yerden telafi ettim ama bu kadarda olmaz yani.
    Yüklü poz mu açıyorsun.

Bir bilen var uipath borsada kullanılabilir mi?
    Yatırım Tavsiyesi Değildir. Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır. Ben bir strateji uygularım gerçekleşir ya da gerçekleşmez.

6.  Alıntı Originally Posted by Ex2000 Yazıyı Oku
    Yüklü poz mu açıyorsun.

Bir bilen var uipath borsada kullanılabilir mi?
    En fazla 15 kontrat

7. Bugün şortçuları feci kıstırmış, yaklaşık 15.000 yeni poz açılmış...

Bence bunların çoğu hatta hepsi hazırlıksız yakalanan şortçular...

Yarın dünya yıkılsa umursamaz, ne yapar eder saat 3 e kadar bu kıstırdığı şortçuları tutar...

Bu sebeple yarın herhangi bir yerden şort açmayı düşünenlerin en azından saat 3 e kadar beklemeleri kritik önem arz ediyor...

Bence tabi...

8. En azından saat 3 e kadar kim almış, ne almış bu sorular da kısmen cevap bulmuş olur...

Görerek oynayanlar için yarın verimli bir gün olacağını düşünüyorum...

Sayfa 913/1004 İlkİlk ... 413813863903911912913914915923963 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •