Sayfa 914/1013 İlkİlk ... 414814864904912913914915916924964 ... SonSon
Arama sonucu : 8100 madde; 7,305 - 7,312 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. Faiz önemli değil burası ortadoğunun ortasında bir ülke akşama suriyeden bir tane füze atarlar sabaha ortalık toz duman olur. Hoş uzun en ufak tacizde dalarız deyip duruyor ama füzede atsalar bir kereden birşey olmaz diyebilir :D sonuçta burası ortadoğu 1 günde herşey değişebilir o yüzden yıl sonu dolar 3,50 miş miş miş uzun iş.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

2. İvit sepet kur şu dip işini bitirdi gibi gibi.
    Başlıyorum şimdiden haydi bakim sepet kur 3,7380 kır evladım kırrrrrrrrrrrrrrrrr allah allahhhhhhhh veriyorum gazı başlatıyorum hareketi 2 gündür beri çok bekledik kır şu düşüş trendiniiiii ver mehteri verrrrrrr
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

3. dxy de 4 saatlik 2 li pinbar 97,54 mevcut kırması gereken yer 97,80 daha yanında yakınında değil veriyorum bunada gazı kır evladım kırrrrrrrrrrr ilkinin iğnesi ikinciden düşük 2li pinbar şablonunda 3. yada 4.saatlik bar o pinbarları yüksek ihtimal yutar veriyorum dolar indeksine gazı saldır bakimmmm yukarı evladımmmmmm

4.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Sakıncası neden olsun...Finansbank.
    Teşekkürler, burgan diye tahmin etmiştim onlar 4,75 vermişler sn ahme'ye. Finansbank rekoru kırdı.
    Yukarıda yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

5. Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

6. sepet kur günlük throwback testi formasyonu kırdı ama illaki bırakmıyor birileri gene kim olduğuda belli adamlar açık açık dolar almayın dediler bugün höh yani yahu.

7. 3.53 üzerine tepki, sonra tekrar 3.52 nin altına gelip son bir dip yapabilir ve dip hareketini sonlanmis olur. nası senaryo.
    YTD

8. 0-1-2 yapılarında 61,8 ler önemlidir 100 yapıp 61,8 e geri gelişler oluyor çoğunlukla ama işte burada sepet kur ve usdtry arasında sıkıntı var. Yükseliş sepetlemi oluyor yoksa usdtry ilemi, şuan ki görüntü sepet kurla olduğu yönünde çünkü usdtry 61,8 aşağı kırdığı halde sepet 61,8 den destek buldu.

şuan doların tekrar 3,50 civarını görmesi için euusd de yeni tepe yada işte dxy de tekrar dip yapılması lazım. Bu sepet kur işi ciddi garip euroda da euro sepeti var mübarek euusd yanıltırken grafikte eurosepeti birebir trend çiziyor.

Sayfa 914/1013 İlkİlk ... 414814864904912913914915916924964 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •