Sayfa 914/1012 İlkİlk ... 414814864904912913914915916924964 ... SonSon
Arama sonucu : 8090 madde; 7,305 - 7,312 arası.

Konu: Viop LV

1. Şimdi bu grafik nereye gider şuan assa gidiyir
    Evet

Canlı canlı

Mümkün değil bilmek niye ele ahhaha

Yetiş america bank of gelse yukarı gider

Bele essa gidiyor

Görüldüğü üzere bi tanem

Asla basaramazsiniz

2. Bu mevsim pek grip mevsimi değil ama çok hasta görüyorum nedense ..bende de dünden beri hafif bir boğaz yanması var ,önce sigara dan dır dedim ama giderek gıcık etmeye başladı ..öksürük yok hapşırık yok ,ağrı yok ..gidip bi test yaptırayım ..

Hasta olanlara da büyük geçmiş olsun ,acil şifa diliyorum..sağlıktan ötesi boş
    Hayat hoş gerisi boş

3.  Alıntı Originally Posted by bahriyeli Yazıyı Oku
    arkalarda kaldı Şunu ben öne alayım akşama tonunu seçmek kolay olur
    mesele sabahtan seçmek olmalı akşama yakın herkes rengini belli eder zaten bence
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır.

4. Hayvan gibi sımsıkı dimdik Alim.gelse işte budur ahhahaha demiştim diye grsfikciler müşteri çekecek niye ele

5. Vade sonu olmasi shortcular icin avantaj. Herkes biliyor ki 7000 endeks kasimda gorulecek. Normalde 9500 ler bekleniyordu. Ruzgarin yonu degisti.

6. Dibi kırıyor işte bele bu işler.

7. Eğer bugünü 7920.00 altında kapatırsa 4. hafta kırmızı olacak -yani hemen hemen tüm Ekim ayı kırmızı ..

Şimdi 7902
    Hayat hoş gerisi boş

8.  Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    Bu mevsim pek grip mevsimi değil ama çok hasta görüyorum nedense ..bende de dünden beri hafif bir boğaz yanması var ,önce sigara dan dır dedim ama giderek gıcık etmeye başladı ..öksürük yok hapşırık yok ,ağrı yok ..gidip bi test yaptırayım ..

Hasta olanlara da büyük geçmiş olsun ,acil şifa diliyorum..sağlıktan ötesi boş
    Geçmiş olsun mertabi
    Dün küçük oğlan okuldan kapmış akşama da bana bulaştırmış olmalı, bugün hafiften kırgınlık var,çaya limon sıkıp içtim muhtemelen kaptık şifayı

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

Sayfa 914/1012 İlkİlk ... 414814864904912913914915916924964 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •