Sayfa 916/1000 İlkİlk ... 416816866906914915916917918926966 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 7,321 - 7,328 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Yeni havalimanı ile artık günlük istanbul ziyareti hayal oldu.
    Gürültüden rahatsız olunsaydı. Havalimanından önce minibüsler kaldırılırdı.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Düşünemediler şöyle tam sur içine yerleştirilecekti, tam göbeğine iner ortaköy, bebek turu yapılırdı, ohh mis, çok kafasız bu akp zihniyeti...

2.  Alıntı Originally Posted by cafer76 Yazıyı Oku
    bu ilkel ve diktatoryal rejimleri andiran cocuklarin hazirolda durup and ictigi goruntuleri savunmadigi icin sayin ince ve sayin kilictaroglu degerlerini arttirmistir.

SM-N9005 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Arkadaş yazmayayım diyorum lakin bir bitmediniz gitti...

AND her ülkede vardır. Ulus devlet olmasa bile. Bugün ABD ulus devlet değildir. %100 göçmenlerin kurduğu bir ülkedir. Keza Avustralya yada Kanada yada daha medeni dediğiniz medeniyet örnekleri gösterdiğiniz Norveç, İsveç, Finlandiyası...

Hepsinde AND ımız vardır...

AND içeriğine bakın ne var sözlerinde.. Ne var anlamında.. İyilik, doğruluk, fazilet, dürüstlük ve Atatürk'ün gösterdiği hedeflere yürümek vardır...

Açıkca yazıyorum AND ımıza karşı pozisyonlanmak vatan hainliğidir...

Türkiye'yi Türk'ler kurmuştur ve ilelebet üst kimlik olarak Türk lük kalacaktır..

Bu olay ABD de aynıdır, Almanya da da aynıdır, Fransa da da aynıdır, İngiltere de de aynıdır. Rusya'da da aynıdır ve Türkiye'de de aynı kalacaktır.

Demokrasi adına, özgürlük adına Türk milletinin yıllardır Türk olma bilincini baltalıyorsunuz... Oysa bugün ABD vatandaşı olun siz Amerikan vatanadaşı olarak ant içmek yemin etmek zorundasınız...

Her ülkenin azınlıkları vardır bunula beraber bir üst kimliği, kurucu değerleri unsurları ve temelleri vardır.. Sözüm ona daha fazla demokrasi geyiği altında bunları zedeleyemezsiniz.

Bugün ingilterede İsviçre de 40 tür azınlık yaşar.. Hepsinin üst kimliği İngiliz Vatandaşı olması ingiliz bayrağına ve milletine sadık kalması üzerine and içmesidir...

Bu dünyanın sadece Türkiye de değil heryerinde öyledir..

Belki sözüm ona demokrasinin beşiği medeniyetin merkezi dediğiniz ülkelerde çok daha serttir..

Bu ülkede azınlıklar vardır. Ermenisi, Kürdü, Lazı, Çerkesi, Pomağı, Rumu, yahudisi her ne ise... Azınlıklara ve haklarına kimsenin birşey dediği yoktur...

Lakin o azınlıkların Türk Vatandaşı olup Türk yurdunda yaşadıklarını unutmamaları gerekmektedir. Benim de bayrağım var, benimde andım var bende üst kimliğim der ise iişte bu noktada azınlık olmaktan çıkar TERÖRİST durumuna geçer...

Bu vatan böyle ucuz numaralar ile kurulmadı. Kan ile irfan ile fedakarlıklar ile kuruldu...

Azınlık azınlık olduğunu bilecek, Türk Türkiye de anayurdunda yaşadığını bilecek.. Baştan bu böyle kurala uyulursa herkes için çok daha kolay olacaktır...

Samimi olun;

Bu ülkede 5,000,000 ermeni kökenli Türk Vatandaşı var iken; Ermenistan'da bir tane Türk kökenli Ermeni vatandaşı yoktur..

Demokrasi havarisi olduğunuz bu dönemlerde azıcık samimiyet testi yapalım birbirirmize..

Acaba Türk Milletimi daha demokrat, ecnebiler yada azınlıklar mI?

Şöyle ki,

İstanbul'da geçen sene 10,000 Ermeni kökenli vatandaşımız HEPİMİZ ERMENİYİZ diye ellerinde Ermenistan Bayrakları İstiklal Caddesinde yürüyüş düzenlediler...

Hatta Türk kökenli vatandaşlarımız dahi destek verdiler...

Kimse karışmadığı, tüm gün bağırdılar, çapırdılar...

Şİmdi resmi ters çevirelim, ve şu soruyu soralım kendimize

Ermenistanın başkenti Erivan'da bir grup Türk toplanalım ve elimizde Türk Bayrakları ile HEPİMİZ TÜRK'ÜZ teması başlığında yürüyüş düzenleyelim...

Sonuç ne olur?

Yemin ederim bu satırları okurken gülümsediğinizi görebiliyorum.. Mümkün değil böyle birşey.. Anında o Türk grup Erivan'da linç edilir, adamlar bizleri çıplak elleri ile parça parça ederler...

O sebeple bu ülkede bu topraklarda bu and da bu bayrakta bu marşta çalınacaktır.. Herkesin kendisini Türk gibi hissetmesinede gerek yoktur. Lakin, Türk Vatandaşı olduğunu ve kurucu değerlerine saygı duyması gerektiğini öğrenmelidir...

Gerektiğinde "TÜRK'ÜM" diye başlayan andı yüksek sesle okumalıdır.

İstememe lüksü vardır.. O zaman hangi ülkeye kendini ait hissediyorsa o ülkenin vatandaşlaığına geçmenin yollarını aramalıdır...

Bol kazançlar.

3.  Alıntı Originally Posted by selka Yazıyı Oku

AND her ülkede vardır. Ulus devlet olmasa bile. Bugün ABD ulus devlet değildir. %100 göçmenlerin kurduğu bir ülkedir. Keza Avustralya yada Kanada yada daha medeni dediğiniz medeniyet örnekleri gösterdiğiniz Norveç, İsveç, Finlandiyası...

AND içeriğine bakın ne var sözlerinde.. Ne var anlamında.. İyilik, doğruluk, fazilet, dürüstlük ve Atatürk'ün gösterdiği hedeflere yürümek vardır...

Türkiye'yi Türk'ler kurmuştur ve ilelebet üst kimlik olarak Türk lük kalacaktır..

Bu olay ABD de aynıdır, Almanya da da aynıdır, Fransa da da aynıdır, İngiltere de de aynıdır. Rusya'da da aynıdır ve Türkiye'de de aynı kalacaktır.

Demokrasi adına, özgürlük adına Türk milletinin yıllardır Türk olma bilincini baltalıyorsunuz... Oysa bugün ABD vatandaşı olun siz Amerikan vatanadaşı olarak ant içmek yemin etmek zorundasınız...

Her ülkenin azınlıkları vardır bunula beraber bir üst kimliği, kurucu değerleri unsurları ve temelleri vardır.. Sözüm ona daha fazla demokrasi geyiği altında bunları zedeleyemezsiniz.

Bugün ingilterede İsviçre de 40 tür azınlık yaşar.. Hepsinin üst kimliği İngiliz Vatandaşı olması ingiliz bayrağına ve milletine sadık kalması üzerine and içmesidir...

Belki sözüm ona demokrasinin beşiği medeniyetin merkezi dediğiniz ülkelerde çok daha serttir..

Bu ülkede azınlıklar vardır. Ermenisi, Kürdü, Lazı, Çerkesi, Pomağı, Rumu, yahudisi her ne ise... Azınlıklara ve haklarına kimsenin birşey dediği yoktur...

Lakin o azınlıkların Türk Vatandaşı olup Türk yurdunda yaşadıklarını unutmamaları gerekmektedir. Benim de bayrağım var, benimde andım var bende üst kimliğim der ise iişte bu noktada azınlık olmaktan çıkar TERÖRİST durumuna geçer...

Bu vatan böyle ucuz numaralar ile kurulmadı. Kan ile irfan ile fedakarlıklar ile kuruldu...

Azınlık azınlık olduğunu bilecek, Türk Türkiye de anayurdunda yaşadığını bilecek.. Baştan bu böyle kurala uyulursa herkes için çok daha kolay olacaktır...

Samimi olun;

Bu ülkede 5,000,000 ermeni kökenli Türk Vatandaşı var iken; Ermenistan'da bir tane Türk kökenli Ermeni vatandaşı yoktur..

Demokrasi havarisi olduğunuz bu dönemlerde azıcık samimiyet testi yapalım birbirirmize..

Şöyle ki,

İstanbul'da geçen sene 10,000 Ermeni kökenli vatandaşımız HEPİMİZ ERMENİYİZ diye ellerinde Ermenistan Bayrakları İstiklal Caddesinde yürüyüş düzenlediler...

Ermenistanın başkenti Erivan'da bir grup Türk toplanalım ve elimizde Türk Bayrakları ile HEPİMİZ TÜRK'ÜZ teması başlığında yürüyüş düzenleyelim...

Sonuç ne olur?

Yemin ederim bu satırları okurken gülümsediğinizi görebiliyorum.. Mümkün değil böyle birşey.. Anında o Türk grup Erivan'da linç edilir, adamlar bizleri çıplak elleri ile parça parça ederler...

O sebeple bu ülkede bu topraklarda bu and da bu bayrakta bu marşta çalınacaktır.. Herkesin kendisini Türk gibi hissetmesinede gerek yoktur. Lakin, Türk Vatandaşı olduğunu ve kurucu değerlerine saygı duyması gerektiğini öğrenmelidir...

İstememe lüksü vardır.. O zaman hangi ülkeye kendini ait hissediyorsa o ülkenin vatandaşlaığına geçmenin yollarını aramalıdır...

Bol kazançlar.
    İmzayı nereye atıyoruz? Pek bir güzel yazmışsınız. Ekleyecek birşey kalmamış.

4. Bora Bey bu basligi takip ederdi. Bu yuzden belki gorur diye bu basliga bir baska foruma yillar once yazdigi bir yaziyi kopyalamak istedim. Aslinda Bora Abi sevdigim biri degildir. 2 ay oncesi bu basliga kisa bir mesaj yazdimdi, hemen sildirivermisti. Yalniz 4-5 sene oncesiydi, Bora Abi ve merlin, bir baslikta turkulerle dalga geciyorlardi. Dalga gectikleri turku de "manda yuva yapmis sogut dalina, yavrusunu da sinek kapmis" turkusuydu. Turkunun ne anlattigini acikladiktan sonra "dalga gectiginiz bir milletin 2000 yillik kulturudur" diyerek feci giydirmistim. Zati Bora Abiyi de niye sevecez, yasli, huysuz, inatci bir ihtiyar adam. Ama yasi sebebiyle saygi gostermek lazim. Diger taraftan Bora Abi forumun yasayan, canli tarihi. Kalemi ise oldukca kuvvetlidir. Yazi yazmak dunyanin en zor islerinden biridir, Bora Abi bunu iyi becerir. Ben sahsen yazilarini ariyorum. Asagida bir ornek var.

Standart Geçmiş zaman olur ki Hayali cihan değer...

Epey olmuş...

2009 yılının Ağustos ayında bir uğrayıp yazı yazmışım...

MDğny, Freesky ile yazışmışız.

Pek dostane değil.

Neredeler kimbilir.

Hissenet hala devam ediyor.

Red Kit yok artık.

Sanalın, forumların o eski şaşaası, forumların o eski harareti de kalmadı.

Sabahlara kadar sohbet ettiğimiz, tartışma boyutunu çok anlamsız çirkinliklere taşımakta beis görmediğimiz günler çok geride kaldı.

Türkiye eski Türkiye değil.

Dünya da çok değişti doğal olarak.

Simurg umarım sağlık ve sıhhatedir.

Geldim gidiyorum. Kimseye rahatsızlık vermeden.

Zaten özde hepimiz için de geçerli değil mi bu ifade.

İşte geldik gidiyoruz.

Arkamızda bir hoş seda bırakırsak ne mutlu...

Hoşçakalın.
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

5.  Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Haftalık teknik olarak oluşum.. 5,642 üzerinde tutunamadığı taktirde 5,083/5,151 bandına hareketlenecektir. Aylık kapanış çok önem taşıyor .. 5,401 üzeri kapanış olmalı. Bu seviyenin altındaki aylık kapanışlar yanılsama fiyatlamaları nın tamamlanacağının işareti olacaktır.
    5,401 altında aylık kapanış gerçekleşir ise Kasım ve Aralık ayları içerisinde 4,522 hedef ile dengelenme fiyatları beklenebilir...
    Öngörümdür ve teknik çalışmalardır.
    Bol kazançlar
    Dikkat ile takip edilmeli...
    Bol kazançlar
    hakuna matara....memento mori.

6. Düşsün nereye düşerse düşsün fiziki dolar almaya devam

7. adam kagırta kagırta,yedirerek veriyii..
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

8.  Alıntı Originally Posted by selka Yazıyı Oku

Samimi olun;

Şöyle ki,

Sonuç ne olur?

Bol kazançlar.
    5 milyon da sıfırları yanlış yazdın galiba .

50 bin bile Yok ki Azınlık olarak Ermeni kökenli Tc vatandaşı

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir

Sayfa 916/1000 İlkİlk ... 416816866906914915916917918926966 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •