Sayfa 92/184 İlkİlk ... 42829091929394102142 ... SonSon
Arama sonucu : 1468 madde; 729 - 736 arası.

Konu: ASTOR - Astor Enerji A.Ş.

1. Bu yıl Astor un yılı olacaktır.. Bu düzeltmeler normal.. Halka arzdan mal yağmalayan sözde kurumsal yatırımcılar malları blok olarak boca ettiler.. Bugün yaklaşık 8 milyon lot 50 ortalamalı mal satıldı..Genelde yatırım ve emekli fonları belki birazda yabancı fonlar sattı.. Uzun vadeci KY ı malları aldı..Bakalım 2023 de performansımız ne olacak..

2. Bu fonlar mallarını satarak elde edecekleri fonlarla Akfen Yenilenebilir Enerjinin halka arzına katılacaklardır sanırım.. Halka arz yağmasından mal kapatıp 4-5 tavan sonrası KY ya malları iteleyeceklerdir...

3. Biri alacak biri satacak balina hocam.
    Ticarettir bu.

Bu sene ASTOR senesi...

4. Bu düzeltme çok iyi oldu bence ayakları daha sağlam basar yere ayda yürümekten iyidir
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

5. muhtemelen forumdakiler 52 den satıp alttan aldı yoksa bu düzeltmenin zerre iyi tarafı yok.polyana olmayalım 52 de 44 e düşüş mü olur ciddi soruyorum ya

6. İlk düzeltmesini yaptığında 23 24 lere kadar düşmüştü oradan %120 çıkıyorda tepeden %15 20 düşüşüne mi takıldın
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

7. dün 52 den mal boşaltmadıgıma yanıyorum cok aldım ve kısa vadede elde kaldı. uzun vade sorun yoktur zaten

Alıntı Originally Posted by adonisleo7 Yazıyı Oku
    muhtemelen forumdakiler 52 den satıp alttan aldı yoksa bu düzeltmenin zerre iyi tarafı yok.polyana olmayalım 52 de 44 e düşüş mü olur ciddi soruyorum ya
    51 den satıp 45 e aldım

SM-G780G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

Sayfa 92/184 İlkİlk ... 42829091929394102142 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •