Sayfa 92/631 İlkİlk ... 42829091929394102142192592 ... SonSon
Arama sonucu : 5041 madde; 729 - 736 arası.

Konu: ISCTR - İş Bankası C

1. Temettü ödemesini gariptir 17-18 yerine 11-12 den bile ödeyebilirler 1 tl üstü maksat baskı kurmak ve seçime kadar milleti bezdirmek olabilir 2 ay daha süründürmesin milleti bıktırmasın yazıktır demek boşuna her tür baskıyı 2 saatlik sert yukarı hareketlerden sonra günlerce yaptılar spekler , şu an yukarı yapmazlar havasında çok yukarı yaparlar tarzı rol kesiyorlar , testere endeks oluşumları var umarım yanılırım da xbank 5600 geçip 6500-8000 puana kadar yürür 1 aya

Mantık testere der, gönül ralli der , gerçekler piyasa her gün beklenti hikaye ve gerçekçi fiyatlamalardan rol çalıyor der ,

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Soooome-where o-ver the raaaain-boooow
    Gönderi
    4,384
     Alıntı Originally Posted by Deniz Ali Yazıyı Oku
    Temettü ödemesini gariptir 17-18 yerine 11-12 den bile ödeyebilirler ...
    bu ne demek acaba, tam anlayamadim da

3. 1 tl temettü bekliyoruz ya iş bankası olasılık var. Bunu piyasa fiyatlarsa 14-18 tl kadar gider ordan Nisan gibi ödeme olur .

Yok kardeşim benden zırnık almazsınız derse spek efendi ky ve fon zoruyla 10.50 den 12.20 filan gideriz ordan 1.00 tl temettü hesaplarımıza yatar Ytd benim İsctr de beklentim de bu 2. senaryo değil ama olasılıklar arasındaki en kötü senaryo budur . ytd

sonuç odaklı insanım , lafla filan , zevk için al sat için yatırım yapmıyoruz , TEMETTÜ ŞART ÖDEMEYEN YÖNETİMİN gözü kör olsun , evine ışık girmesin , canına ocaklarına ateşler 🔥 düşsün bizi mağdur edenler temettü ödemeyenlerdir ben değer yatırımcısı filan al satçı filan değilim temettü ödemeyen her şirketten şikayetçiyim kardeşim , yeter artık ülkeyi bazı siyasiler ve şirketler dingonun ahırınına çevirdiler , bu sahipsizlik canıma tak etti , hazmedemiyorum bu ortamı da , zaten açık ve netim bu konuda !!!

Depremzedeler 1 mağdur olmuş ise BORSAZEDELER bu ülkede 40 senedir en mağdur kesimdir !!!

Hatırlayan vardır onca şirket battı batırıldı borsada bir demirbankı filan anımsar mısınız ? Hissedarlarına noldu ? battılar !!! ev paraları yanan hayatları kül olanlar var bankalarda Halkbank da canından bezen hayattan kopanlar var , En büyük mağdur grubu BORSAZEDELERDİR BU ÜLKEDE yeter artık bu haksızlıklar kepazelikler , bıktık ya arkadaş

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    4,384
     Alıntı Originally Posted by Deniz Ali Yazıyı Oku
    1 tl temettü bekliyoruz ya iş bankası olasılık var. Bunu piyasa fiyatlarsa 14-18 tl kadar gider ordan Nisan gibi ödeme olur .

Yok kardeşim benden zırnık almazsınız derse spek efendi ky ve fon zoruyla 10.50 den 12.20 filan gideriz ordan 1.00 tl temettü hesaplarımıza yatar Ytd benim İsctr de beklentim de bu 2. senaryo değil ama olasılıklar arasındaki en kötü senaryo budur . ytd

sonuç odaklı insanım , lafla filan , zevk için al sat için yatırım yapmıyoruz , TEMETTÜ ŞART ÖDEMEYEN YÖNETİMİN gözü kör olsun , evine ışık girmesin , canına ocaklarına ateşler 🔥 düşsün bizi mağdur edenler temettü ödemeyenlerdir ben değer yatırımcısı filan al satçı filan değilim temettü ödemeyen her şirketten şikayetçiyim kardeşim , yeter artık ülkeyi bazı siyasiler ve şirketler dingonun ahırınına çevirdiler , bu sahipsizlik canıma tak etti , hazmedemiyorum bu ortamı da , zaten açık ve netim bu konuda !!!

Depremzedeler 1 mağdur olmuş ise BORSAZEDELER bu ülkede 40 senedir en mağdur kesimdir !!!

Hatırlayan vardır onca şirket battı batırıldı borsada bir demirbankı filan anımsar mısınız ? Hissedarlarına noldu ? battılar !!! ev paraları yanan hayatları kül olanlar var bankalarda Halkbank da canından bezen hayattan kopanlar var , En büyük mağdur grubu BORSAZEDELERDİR BU ÜLKEDE yeter artık bu haksızlıklar kepazelikler , bıktık ya arkadaş
    tesekkürler Sn Deniz Ali

Ziraat Baba iyi destek alimi yapiyor. Taht derdi boyle iste.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    4,384
     Alıntı Originally Posted by Depeche Mode Yazıyı Oku
    EnPoncik patlamis galiba.
    Müritler bize de gelir mi acaba ?
    pardon baba, sen kim, bizim hisse kim
    EnPoncik`in ölüsü bile yetiyor

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    4,384
    hakan koltuga ilk oturdugunda atip tutuyordu
    yok hisse performansi gercek performansi göstermiyormus da,
    falan da fistik da, kil da tüy de yün de....
    capital`de boyboy pozlari cikmisti
    okuyarak kaybettigim zamana aciyorum
    5 dakika daha faydali bir is yapabilirdim
    bosuna zaman harcamisim
    #BasHekimSart

8.  Alıntı Originally Posted by anadolulu alp Yazıyı Oku
    Borsa düzeltmeye düşüşe girmişti hisseler düşüyordu üstüne deprem oldu bu fiyatlardan satan niye satar zaten en dibe vurmuşun doğrudur çoğunluk zararda kol,bacak kesiyor lanet olsun der yahu işte İsctr pırıl pırıl toplama zamanı he Rusya Polonya ya füze atar bir şey diyemem herkes hesabını yapsın.
    Çok dar ve piyasa gerçeklerinden kopuk bir bakış açısıdır bu. Nitekim piyasa öyle düşünmüyor. Gerçek şu: Tahtalarda gerçek alıcıların kapasitesi çok düşük olduğu için bu alıcılar mallandırılıp devreden çıkar çıkmaz hisse çöküyor. Tüm piyasa profesyonelleri bunun bilincinde, robotların yazılımını yapanlar da bu gerçeği programlarına yansııtmışlar. Bir süre daha bu durum devam eder şahsi kanaatimce, muhtemelen 1.5-2 ay daha.
    Elimdeki nakidi PP fonunda tutuyorum ve sadece ayağıma fırsat geldiğinde kısa vadeli gir-çık yapıyorum. Tüm TL portföyüm 30.4.2025 vadeli Forward dolar alım (43 TL) sözleşmesi ile hedge'lenmiştir.

Sayfa 92/631 İlkİlk ... 42829091929394102142192592 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •