Anket Sonuçlarını Gör: Şu anda 1612 olan vadeli, ekim sonu nerede olur?

Oylayan
59. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • 1700 üstü

32 54.24%
  • 1500 altı

16 27.12%
  • Arasında bir yerde

11 18.64%
Sayfa 920/1004 İlkİlk ... 420820870910918919920921922930970 ... SonSon
Arama sonucu : 8028 madde; 7,353 - 7,360 arası.

Konu: Viop XXXV

Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    sn knuck,

ne oldu tup te bofa satışı
    kapanış nerden hepsi aynı tavanın balığı .
    kolay gelsin.
    Sayın sindoma zevkle takip ediyorum. Bugün tabloyu görünce direk aklıma sizin dediğiniz geldi. Al gülüm ver gülüm. Tekrar teşekkürler tebrikler

sn oyunagelen. daha önce paylaştığım dibe yakın dediğim bist30 grafiğine benziyor mu?

https://invst.ly/wc8va

kağıdın adı sektörü önemli değil. senetler için viopta önemli olan kısa süreli formasyonlar.

aynısını endeks bütün halde yaparsa daha anlamlı oluyor.

yani o zaman bunu anlatmaya çalışmıştım. yurtdışı çok bozulunca hemen çalışmadı.

anlamlı bir destekte, hacim artıyor ve bar boyları kısalırken macd dipten kesmeye çalışıyor.

aynısının tersi tepeden şort açmak için yeterlidir. yani anlamlı dirençte vs vs.

iyi akşamlar cümleten.

yakinda 50-60 milyar usd totalde para girisi olursa kimse sasirmasin.

ilk erapta 20 milyar usd civari diye bir durum sozkonusu olabilir. 2022 basinda

usd'de ki bu yukselis ile birlikte borsada ciddi bir yukselis olasi ! emtia, doviz, gayrimenkul, ve uretici , tuketici fiyatlari inanilmaz seviyeye geldi.

"yatırım tavsiyesi değildir"

4. Hocam anlatmaya çalıştığınızı ben anladım zaten de hatta çizdim..
    Nasıl çizdim 3 bar ile..
    Şimdi bim örneğinde son düzlükte bir bar daha lazım akabinde ..
    Siz bana o zaman 3000 puan onay mı olur demiştiniz bakınız dip denilen yer nasıl stop etti..
    Herkesin kendi yaklaşımı kendi sistemi..
    An itibariyle macd ile dediğim şekilde bütünleşir ise net 1 bar sonrası güzel sinyal oluşur ki Bim nar boyları yüksek sapmalı bir hisse .
    Amacım sizi şuan çürütmek vs değil..
    Sidik yarışı da değil ama onay mekanizmamız farklı.siz benden daha riskli bakıyorsunuz..
    Aslında yakalıyorsunuz ancak sadece onay mekanizmanız farklı yani daha riskli işleme açıksınız
     Alıntı Originally Posted by el turco Yazıyı Oku
    sn oyunagelen. daha önce paylaştığım dibe yakın dediğim bist30 grafiğine benziyor mu?

https://invst.ly/wc8va

kağıdın adı sektörü önemli değil. senetler için viopta önemli olan kısa süreli formasyonlar.

aynısını endeks bütün halde yaparsa daha anlamlı oluyor.

yani o zaman bunu anlatmaya çalışmıştım. yurtdışı çok bozulunca hemen çalışmadı.

anlamlı bir destekte, hacim artıyor ve bar boyları kısalırken macd dipten kesmeye çalışıyor.

aynısının tersi tepeden şort açmak için yeterlidir. yani anlamlı dirençte vs vs.

iyi akşamlar cümleten.
    M2101K9AG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. dolar bazlı f/k 50'lerde

6. dolar 50 yıl sabit kalsa yatırımcı parasını amorti eder.

7.  Alıntı Originally Posted by AmigoOrhan Yazıyı Oku
    Nedir bu bankaların çektiği. Dibin dibindeler halen satış yiyorlar.
    Yabancı satıyor. Bademlerde banka almıyor. Yani yabancı gelmeden bankalarda kalıcı fiyatlamayı ben zor görüyorum

Mi Note 10 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by oyunagelenadam Yazıyı Oku
    Hocam anlatmaya çalıştığınızı ben anladım zaten de hatta çizdim..
    Nasıl çizdim 3 bar ile..
    Şimdi bim örneğinde son düzlükte bir bar daha lazım akabinde ..
    Siz bana o zaman 3000 puan onay mı olur demiştiniz bakınız dip denilen yer nasıl stop etti..
    Herkesin kendi yaklaşımı kendi sistemi..
    An itibariyle macd ile dediğim şekilde bütünleşir ise net 1 bar sonrası güzel sinyal oluşur ki Bim nar boyları yüksek sapmalı bir hisse .
    Amacım sizi şuan çürütmek vs değil..
    Sidik yarışı da değil ama onay mekanizmamız farklı.siz benden daha riskli bakıyorsunuz..
    Aslında yakalıyorsunuz ancak sadece onay mekanizmanız farklı yani daha riskli işleme açıksınız

M2101K9AG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    yani mesela iş son imzaya kalmışsa o iş olur. biraz gecikebilir. şirketin adı önemli değil. yani 1 haftaya yemyeşil imzayı atar.

olmaması için çok beklenmedik bir karar vs gelmesi lazım üst yönetimden.

1 puan 100 tl siliyorsa viopta bin kere düşünmek lazım. teminat falan zaten çok zor.

Sayfa 920/1004 İlkİlk ... 420820870910918919920921922930970 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •