Sayfa 922/1011 İlkİlk ... 422822872912920921922923924932972 ... SonSon
Arama sonucu : 8088 madde; 7,369 - 7,376 arası.

Konu: ViOP XLIX

1. Yani hiç birşey olmasa bile

Ülkedeki sanayiciye , vatandaşa bedava ya bile gaz verme imkanı olur

Şahsi düşüncem yer altı yer üstü kaynakları kullanmak adına ne gerekiyorsa yapılmalı petrol gaz

Dip not bulundu edildi denmiyor direk kullanılmak için vermeye başlayacaklar helal olsun baya büyük bir yer yapılmış kısa süre de ben takdir ettim şahsen kimin emeği geçtiyse

2. Şahsi düşüncem

Gerek yerli araba

Gerek Siha Uçak gemisi

Doğalgaz olayları

Ruhumu okşamaktadır benim

Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    Geldie ayhaan vs. gibiler anlat.....yine doğalgaz çıkacağına inanmaz...
    Niye inanmayım dediğiniz kadar gaz varsa kk doğalgaz fiyatlarını yarıya indirir. Türkiyenin 10 yıllık gqzı diyorlar duyanda hepsini 10 yılda çıkaracqğız 10 yıl rahatız sanacak. Karqdenizden pompalayacqğızda 10 yıllıl gazımızı ıradan alacağız havasını verenler doğruysa 100 Bizde paraya para demeyiz. Ama yalansa yalancıyı çam dibine yatırıp öpsünler mi
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Nerede ise beleşe verilecek iken bulduk.
    Bide bizim gazı kaç metrede toplam ne kadarlık rezerv buldupumuz ve gazın bize m³ nün kaça patladığını açıklasa biri.
    Neymiş gaz bulmuşuz ruslar salaktı karadenizdeki gazı bilemediler o yüzden çıkarmadılar..adamlar sibiryadan vanayı açıyor tüm avrupaya yıllarca yetecek gazı neredeyse tek başlarına veriyorlar. Biz güyankaradenizin dibinde ülkeye 10 yıl yetecek kadar gaz bulmuşuz. Bizim 10 yılda çıkaracağımız gazı rusya 1 ayda azerbeycan 1 yılda çıkarıyor. Öyle 10 yıllık falanda değil 50 yıllık 100 yıllık gazın üstünde oturuyorlar. Gaz bulunduğunda salağın biri tv lerde açın oencereleri kapıları bedava gaz dağıtacaklar diye götünü yırtıyordu.
    Her şey algı üzerine.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

5. Ayhan abi kocaman tesis yapılmış

Yani o tesisi yapmak bile dünyanın parası

Getirisi olmasa o kadar devasal tesis yapılmazdı

10 sene cepte diyorlar gemiler daha arama yapmıyormuş bunun Akdeniz’i var Marmara’sı var

Nasip varsa başka yerler de bulunsa tamam bu iş

10 sene bu yerden gelse 10/20 yılda başka yerlerden bulunsa daha ne olsun

6. Günden güne Türkiye bakış açım değişmekte ..

Şahsen Brezilya daki fon yöneten arkadaşım var geçen onla muhabbeti geçmişti big oğlum Brezilya Türkiye göre daha hacimli ve değerli diyordu

Sen dedim 10/20 sene sonra göre dedim

7. Şuan hakkaten öyle Brezilya borsası Türkiye’ye göre daha hacimli

Yani bir fon çok rahat girip çıkabiliyor

Hiç bu kadar Türkiye için iyimser olmamıştım ❣❣

Akıllı olun keriz olmayın yatırımcı kardeşlerim gevurlara ucuza kaptırmayın malınızı

8. Gaz bulundu diyemi gece seansında alıyor bizimki

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

Sayfa 922/1011 İlkİlk ... 422822872912920921922923924932972 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •