Sayfa 929/992 İlkİlk ... 429829879919927928929930931939979 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 7,425 - 7,432 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - I

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by WYATT EARP Yazıyı Oku
    Intihar etmek isteyenler bu yaz tatile gidebilir.!!!!
    Kendinizi dusunun siz gidermiydiniz...sizden az once baskalarinin kaldigi odada esyalara dokunacaksiniz...kapi kollarina...yemek yiyeceksiniz catal kasik...tabaklar dezenfekte edilmis mi....sezlong temiz mi....o sicakta yuzunuzde maske....yuzlerce soru....
    Boyle tatil mi olur.....
    Oturun evinizde paraniz cebinde kalsin.....cok ihtiyaciniz olacak....

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Issız adaya gideriz.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

2. Fiba kiraz 12'den 11,50'ye
    Burgan 11'den 10,50'ye düşürmüş.

3.  Alıntı Originally Posted by virtue Yazıyı Oku
    32 gün önce 100 bin TL lik Aktif bonoyu (ki yüzde 40 ı yüzde 28 faiz kazançlıydı) satıp 6,60 dan dolar almıştım.
    Faizde kalsaydı 1150 TL gelirim olacaktı. Dolar + dolar faizden 4700 TL kazandım.

Şimdi basılan TL lerin akibiyetini bekliyorum...

Bende muhtemelen 2. dünya savaşından kalam 1000 DM var.

Küçük bir kentteki bir köyde yaşamış dedemden kalmış.

Düşünün köylere kadar giren ve tonlarca basılan Alman parasının değerini...

Araba alacaksın. 2 yıl önce 250 bin TL ye aldığın oto şimdi 600 olmuş.

1990 ları yaşamış biri olarak yüksek montanlı devalüasyonları unutmak mümkün değil.
    Bugün yine 32 gün sonrası için aynı para birimi tercihini yapar mısınız?
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

4. Doları 7 de tutmak için bir taraflarını yırtıyorlar. Şirketlerin %80 i zonbi şirket hepsi batık. Bankalar geriye alamıyacağını bile bile kredi veriyor. yıl sonunda 15 milyon işsiz bekleniyor. Borsa da şirketler kendi hisselerini alıyor. Vatandaşa 100 bini geçti gel gel diyorlar. Milletin alım gücü yerlerde sürünüyor. Haziranda her şey düzelecek diye gaz veriyorlar. Allahım bu millete akıl izan ver. Lütfen NAKİTTE kalın sabırla bekleyin.

5. N kolay da faizi 0,25 düşürmüş.

6. Ben kendim sahsim olarak yani borsada ikinci bir cokus olacagini tahmin ediyorum....
    Papazin egrisinde duzelme var diye yarin bayram var sandi millet....!!!!
    Bu isin oyle olmadigi dank ettiginde bir dusus daha olacak....
    Demedi demeyin.
     Alıntı Originally Posted by iyimser Yazıyı Oku
    Doları 7 de tutmak için bir taraflarını yırtıyorlar. Şirketlerin %80 i zonbi şirket hepsi batık. Bankalar geriye alamıyacağını bile bile kredi veriyor. yıl sonunda 15 milyon işsiz bekleniyor. Borsa da şirketler kendi hisselerini alıyor. Vatandaşa 100 bini geçti gel gel diyorlar. Milletin alım gücü yerlerde sürünüyor. Haziranda her şey düzelecek diye gaz veriyorlar. Allahım bu millete akıl izan ver. Lütfen NAKİTTE kalın sabırla bekleyin.
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

7. Faiz artık bitti. En baba faiz veren yere yatırsak bile yıllık -2 kayıp demek. Devlet bizlere artık faiz maiz düşünmeyin, kafanızı çalıştırın paranızın değerini koruyacak farklı enstrümanlara yatırım yapın diyor. Bunu anlamamakta ısrar etmenin bir anlamı yok.

Ev alin diyorlar veya borza.sec begen al

Sayfa 929/992 İlkİlk ... 429829879919927928929930931939979 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •