Sayfa 929/1001 İlkİlk ... 429829879919927928929930931939979 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 7,425 - 7,432 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by Turnike Yazıyı Oku
    İşte ben onu size söylemiştim anlayamamışsınız, ne diyelim para kaybetmeye mahkumsunuz.
    😂😂😂

SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by yenler83 Yazıyı Oku
    600 derken 600k mi?
    Yok arkadaşım memurda o para olur mu...
    600dolar.

ironi = inori
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

3. faizlere müdahale yolda. . .

saatlikte 3.8233 noktasi ustunde tutunmasi lazim; 3.85 e giden kanal icin bu onemli..ytd

5.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Resmi verilere göre Ocak ve Şubat aylarında otomotiv satışlarında geçen seneye göre bir daralma yok.

Gümrük vergilerinin cari açığı azaltıcı etkisi 1 ise, genişleyici mali politkaların (Kgf,diğer vergi teşvikleri) büyümeyi ve böylelikle cari açığı genişletici etkisi en az 10. Yani bu vergiler mali politikalar ile ısıtılan kızgın kayaların üzerine dökülen ve değdiği anda buharlaşan bir su damlası gibi.

O nedenle gerek gümrük vergileri gerekse genel vergilerdeki artışı *birincil* ve ana etki olarak genişleyici maliye politikaları ile zorlanan bütçe açığını kapatmak için alınmış önlemler olarak görüyorum.
    İlgi ve hayranlıkla tespitleriniz okuyoruz sayın rxpu...
    Bilgilerinize ve uslubunuza hayran kalmamak olanaksız.
    Varololunuz...
    Saygılar...

ironi = inori
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

6.  Alıntı Originally Posted by demir113 Yazıyı Oku
    faizlere müdahale yolda. . .
    faize müdahale fenerin puan farkı gibi suni olmasın lütfen, reel bir şeyhler bekliyoruz..

Alıntı Originally Posted by Turnike Yazıyı Oku
    Yukarıdaki yorumlara bakınca KY nin neden kazanamadığını net açık görüyorum. Gerekenler yazılmıştır.
    Walla siz kazanabiliyorsanız sizi tebrik etmek gerekli..şanslı azınlıktasınız demek ki..

Yabancılar bile kendi ülkelerinden ümidi kesmiş, para kazanabilmek için dünyanın her yerinden EM'lere akıyor..

Epeydir onlar kazanıyor, biz bakıyoruz..bir zamanlar ''su akar, Türk bakar'' gibi bir söz vardı..işte öyle bir şey..

8.  Alıntı Originally Posted by Turnike Yazıyı Oku
    Yukarıdaki yorumlara bakınca KY nin neden kazanamadığını net açık görüyorum. Gerekenler yazılmıştır.
    Yiğidim!
    Hele bi anlat bakalım Suriye petrolü nasıl Türkiye'ye gelecek? Daha daa önemlisi vatandaş ve KY bundan nasıl kazanç sağlayacak?
    Bi anlat da hangi hülyalardasın bilelim...
    😂😁😂

SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 929/1001 İlkİlk ... 429829879919927928929930931939979 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •