Sayfa 93/459 İlkİlk ... 43839192939495103143193 ... SonSon
Arama sonucu : 3665 madde; 737 - 744 arası.

Konu: KLNMA - T. Kalkınma Bankası

1. Kazan doğurdu diye sevinenler, şimdi kazan öldüğüne inanamıyor. Nasıl olur ya.

SM-T350 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    yatırım tavsiyesi değildir.

Ogrenmek isteyene bildigimizi anlatiyruz. Bilmeden her aklina geleni forumlara yazanlara harciyacak vaktimiz az. O az da "30 hisselerine git" olarak yazildi sana.
    --

Kanun'da SPK ve BDDK'ya tabi olmayacak diyor. Cagri ile kottan cikarilma ihtimali var midir ki?

3. Arkadaşlar böyle bir günde, böyle bir anda BEN DEMİŞTİM, BEN SÖYLEMİŞTİM gibi cümlelerin yeri ve zamanı olmadığını düşünüyorum. Kimse kimsenin demesiyle, söylemesiyle hisse alıp satmaz. O nedenle boş yere BEN BEN BEN demeye gerek yok. Kar edende kendine, zarar edende kendine. Sadece izlemekte fayda var. Burada kimsenin birbirinin kalbini kırmasına gerek yok. Saygılar. Bol kazançlar.

4.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Ogrenmek isteyene bildigimizi anlatiyruz. Bilmeden her aklina geleni forumlara yazanlara harciyacak vaktimiz az. O az da "30 hisselerine git" olarak yazildi sana.
    --

Kanun'da SPK ve BDDK'ya tabi olmayacak diyor. Cagri ile kottan cikarilma ihtimali var midir ki?
    Benim mesajlarıma cevap yazma senin fikirlerine ihtiyacım yok.

Alıntı Originally Posted by Ahtapot Yazıyı Oku
    Merhaba arkadaşlar.Malum çoğu forumda Ayetel kürsi okunarak, yarın yüzde 20 kaç olur ? Denerek anam babam usülü herhangi bi sayının yüzde 20 sini bulmaktan dahi aciz bir güruh beni hisseden baya soğuttu ve Felaket senaryoları yazdım kendimce bu konuda bir sualim olacaktı . Şimdi elimde 250 adet mütevazi bir pay var 16.99 dan . Stratejimi tabanı ya da eksiyi görür görmez sat olarak belirledim böylece sadece 1 günlük kar dan feragat ile ileriye dönük fırsat maliyetim olmaz şansımı zorlarım dedim . Şimdi bu tarz hisse hareketlerini tecrübe edinmiş bir arkadaş cevaplayabilir mi 250 adet lotu en kötü taban yaptığı bir gün elden kolay cıkarabilir miyim?
    kardeş merak ettim verebildin mi lotları?

bu hissede kalmak ciddi sabır isteyen bir durum, bu şemsiye formasyonu olarak adlandırılan durumları yapan başka senetler de var, grafiklerini inceleyin. son dönemde beyaz filo da buna benzer bir süreçten geçmişti. 10 tavan 3 taban 10 tavan daha 10 taban falan başında beklerseniz duramazsınız. hayırlı kazançlar hepinize umarım hedef fiyatlarınızı ve umudunuzu fiyat olarak da karşılarsınız.

Alıntı Originally Posted by TarkanTatlitug Yazıyı Oku
    Benim mesajlarıma cevap yazma senin fikirlerine ihtiyacım yok.
    Hayir, tam tersine sen her aklina geleni foruma yazip insanlarin kafasini karistirma. Satan 1 kisi degilmis de, kucukler satislarini cekseler duzelirmis de.. Kagit taban serisine baslamis, kimse ne olacagini bilmiyor, sallayip durma. Dedigimiz gibi, otur oku 6 ay herseyden once.

Alıntı Originally Posted by ahsen2 Yazıyı Oku
    Kalkınma bankası kanunu dün meclisten gecti.
    Kanuna göre banka Spk ve bankacılık kanununa tabi olmayacak, vergi vermeyecek ve bilanço açıklamayacak.
    Bu demektir ki, borsaya da tabi olmayacak.
    Yani birkaç güne borsa kodunda şutlanacak.
    Elinde hisse olanlar da 90 günlük ortalamadan parasını alır.
    O da yaklaşık 10 lira falan yapar.

SM-T350 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Sn. ahsen, bu yazini buldum. Aynisini sordum, bana da cagri ile cikmasi gerekiyor gibi geldi. Nedir gorusun bu konuda? Halk'tan da bilirim, sen iyisin bu konularda.

"Bilanco aciklamayacak" kismi nerde geciyor?

Sayfa 93/459 İlkİlk ... 43839192939495103143193 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •