Sayfa 93/157 İlkİlk ... 43839192939495103143 ... SonSon
Arama sonucu : 1253 madde; 737 - 744 arası.

Konu: ASYAB - Asya Katılım Bankası A.Ş.

1. 04.07.2018 Müflis Asya Katılım Bankası A.Ş.’ye ait olan Doğalgaz Elektrik Çevrim Santrallerinin satış ilanı
    Elektrik Çevrim Santrallerinin biri 76 milyon diğer biri 77 milyon. marka antalya borcu sıfırladığına göre bu satışlar ++ gel gör ki zihniyet kötü ihlas finas borcu nasıl ödenmedi ve ödenmesine karşı çıkıldı ise burada da durum aynı tüm hisse magdurların morallerini bozmak hastanelere verdikleri kotalarımı doldurmaya çalışıyorlar akla başa bir şey gelmiyor bu kadar vurdum duymaz oldukları için.

2. yanılmıyorsam bir zamanlar dava açan arkadaşlar olmuş. onlarda cevap olarak bize degil mal sahiplerine dava açın demişlerdi o yazıyı ve süreçi hatırlıyan , bilğisi olan varmı

3. bana arkadaşını söyle sana kim oldugunu söylüyüm diye bir söz vardı. sataçagız dediler satmadılar sonra karanlık odada olan oldu alıcı çıkmadı
    dediler iştirakleri satışa çıkardılar devreye yine karanlık oda girdi ne oldu ne bitti haber vermediler batık banka dediler satılaçak mal varlığına bakınca tüm alaçaklılarına fazlası ile yetecek malı gözüküyor kimin kimle ne derdi varsa aranızda halledin gözle görünen asyb para eden birden çok mal varlığı var .bir banka lisansı var............

4. 28 Mayıs 2018

Uzun yıllar Mimarlar Odası'nda görev alan, Yapı-Endüstri Merkezi (YEM) kurucusu mimar Doğan Hasol, Kamu İhale Yasası'nın 16 Mayıs'ta değiştirildiğini duyurdu. Hasol, yasanın son 16 yılda 186 kez değiştirildiğini belirterek "Bir yasa ortalama ayda bir niçin değiştirilir acaba? "Yasaya göre mi ihale, ihaleye göre mi yasa?" diye sordu.

asyb ihalesi de bu değişimin içinde var mı ki. acaba ..........

5. Böyle bir süreç hiç olmadı bütün davalar mülkiyet hakkı kapsamında ya BDDK yada tmsf ye açıldı

Hakkımızı gasp edenleri,seçimlerde unutmayalım o halde😠😡
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

7. 150500 lot 0.87 den red cevabı geldi herhalde artık üstüne bir bardak su içecez anlaşıldı.

Alıntı Originally Posted by Emre yıldız Yazıyı Oku
    150500 lot 0.87 den red cevabı geldi herhalde artık üstüne bir bardak su içecez anlaşıldı.
    kimden ret cevabı aldınız talep neydi

Sayfa 93/157 İlkİlk ... 43839192939495103143 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •