Sayfa 93/1002 İlkİlk ... 43839192939495103143193593 ... SonSon
Arama sonucu : 8013 madde; 737 - 744 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

1.  Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Evet kolibasili ni ben de hatırladım

Konuyla 90 derece..
    Berbatoğlu Berbatof deye de bi herif aklıma geldi nereden estiyse

.....
    Dün istanbul da 3 ayrı semtte 3 ayrı ttkom tarifesi gördüm, kızın telefonu ile ilgili tarife ile uğraşırken, artık herifler mahalle mahalle sokak sokak tarife yapacak lar.
    Demek ki daha göreceğimiz şeyler varmış.Vay anasını arkadaş...
    Desidero abimin özelinde buradaki tüm dostlarımın yeni yılını kutlarım kırmızı donunuzu giymeyi unutmayın

bu arada her nerede yaşıyosa sayko üstad da yok ucuz hindi ucuz at-macun nerede satılır bilemeyeceksiniz.

bakın yeni yıl bile ayın 31 inde giriliyor arkadaş ayhanacci metodunu öğrenin kendinize yatırım yapın.

sevgiler

2.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    şahlanış ne zaman üstad ben şahlanış yılları ile ilgileniyorum çinlilerin takvimi gibi.
    Aya Türk astronotunun çıkması için son 10 saat.
    2023 yılında aya çıkacağız denmişti.
    Merak ve ilgi ile takip ediyoruz.
    Bu vesile herkesin yeni yılını kutluyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    Desidero abimin özelinde buradaki tüm dostlarımın yeni yılını kutlarım kırmızı donunuzu giymeyi unutmayın

bu arada her nerede yaşıyosa sayko üstad da yok ucuz hindi ucuz at-macun nerede satılır bilemeyeceksiniz.

bakın yeni yıl bile ayın 31 inde giriliyor arkadaş ayhanacci metodunu öğrenin kendinize yatırım yapın.

sevgiler
    Pası aldım , gole gidiyorum , Başta Batman Forever kardeşim olmak üzere ve dahi bilmediklerimi öğreten arkadaşlara, gerektiğinde bildiğimi zannettikleri mi düzeltenlere, varsa bilmediklerini öğrettiklerime, beni güldüren düşündüren, kızdıran dahil sessizce sayfayı ziyaret edenlere de , yeni yılda önce sağlık sonra hayırlı bol para dilerim nice senelere..
    No animal will sleep in a bed /with a sheet. Duyda sakın inanma .

Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Aya Türk astronotunun çıkması için son 10 saat.
    2023 yılında aya çıkacağız denmişti.
    Merak ve ilgi ile takip ediyoruz.
    Bu vesile herkesin yeni yılını kutluyorum.
    Şu an yolda olmalı.Biraz sabret.
    Önce bir sistem kur.
    Sen sadece sistemi denetle yeter.

5. 2023 vizyonuna ne oldu?

6. SSK, Bağ-Kur ve memur emeklisine eşitleme formülüyle yüzde 50 lilik zam alacaklarını ifade ederek, SSK, Bağ-Kur emeklerinin enflasyon farkı zaten yüzde 38 oranında. Memur ve memur emeklerinin ise yüzde 50 oranında. Dolayısıyla en düşükte eşitleme olayı yine devreye girecek. SSK ve Bağ-Kur emeklilerinin yüzde 38 olan enflasyon farkına yüzde 12 oranında refah payı verilerek yüzde 50 ye çekilecektir. Ancak bu durumda memur emeklisine ve memurlara sıfır refah payı söz konusu olacak açıklamasında bulundu.

https://www.cumhuriyet.com.tr/ekonom...ource=Anasayfa

Bu sosyal guvenlik uzmani adi altinda aciklama yapan bir suru adam var.

Bunlarin ben henuz tek bir dogru tahminine rastlamadim.

SSK-Bagkur emeklisi de %50 zam alir diyor.

Vermez, bosuna umutlanmayin.

7. Kayıtdışı ekonomide ve Dolaylı Vergide 2023 yılında da sınıfta kaldık. Karnemiz sıfır.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,946
    Herkes altından bahsediyor, youtube'da sokakta fialn rastgeldiğim birçok kişi 2024 altının yılı olacak diyor. Birçok kişi aynı anda altında pozisyonlanmışken o varlığın değeri artar mı bilemiyorum. Bende hiç yok. 2 kere altına yatırım yaptım (fonlar aracılığıyla), ikisinden de zararla çıkmıştım...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 93/1002 İlkİlk ... 43839192939495103143193593 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •