Sayfa 94/271 İlkİlk ... 44849293949596104144194 ... SonSon
Arama sonucu : 2162 madde; 745 - 752 arası.

Konu: SISE - Şişe Cam

Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Kafalar hep karışık desene. dipçik gibi durdu endeks iki gün yamulunca. Salına salına.
    Bugünkü Dow yirtarsa, p.tesi Dow da ralli bekliyorum. Yirtmasada bekliyorum. Beni bilirsin ben hep bekliyorum.
    Bize nasıl yansır elbette bilemem ama petrol iyi düştü, kalıcı olursa bize yarar. Tabi onunda belli bir bant aralığında olması gerek, aşırıya kaçmadan.. ytd
    Bir de Dow ralliye başlarsa! O biçim olur.
    Şamdak ayısı.. ytd

Tabi siseninde yeni zirve yapması gerek 40.68 son zirvesiydi. Yıllık dip 11.37 ytd

Turkisairlenes yıllık dip 18.05 zirve 145.10 endekse etkisi ağırlikli oluyor. Petrol düşüşü çoğunluk olarak havacilara yarıyor yuzde20 maliyet etkeni var. Üzerine çin de açılırsa dünya nüfusu neredeyse yarısına hareket gelecek!! Haliyle dolaşım sirkülasyon artınca diğer sektörlerede yansıyacak... Ytd

Tabi herşey böyle kolay olmuyor, anlatırken hikayeyi kolay 😊 ytd

Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Bana da yine akşama doğru endeks vb yesillenir gibi geliyor, eğer silkelemekse maksatları. Ytd
    Geçen hafta ne etkili şeyler yazmışım hisseler düşerken. Herşeyde tuttu şaka maka. Yoksa bir numara yok bende aman yanlış anlaşılmasın..
    Birazda ben sevinem egolanem.. 😇 ytd

6. sayın spenc;döktürüyorsunuz yine.

Alıntı Originally Posted by gun75 Yazıyı Oku
    sayın spenc;döktürüyorsunuz yine.
    Yok hc be arada tutturunca seviniyorum ama asıl sevinç hisseler yükselince ozsermayemde büyüyor. Ytd

Duhul
    May 2018
    İkamet
    Aleksandretta
    Gönderi
    8,815
    ah ulen tahtacı alacağın olsun senin yine yapacağını yaptın. dedimbu 40,9x ları geçerse durmaz didim shortları artırmadım.
    yine beni pişman ettin ne diyim alacağın olsun ytd
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Asla Değildir. Kendime öylesine Notlar ...
    Fortis Fortuna Adiuvat

Sayfa 94/271 İlkİlk ... 44849293949596104144194 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •