Sayfa 94/154 İlkİlk ... 44849293949596104144 ... SonSon
Arama sonucu : 1230 madde; 745 - 752 arası.

Konu: AKSGY - Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Nerede ise 40 yıl oldu....borsada...!!!!!!dile kolay...

İlk defe bu adamlar...borsadaki nakit zengini...bir kuruş borcu olmayan..800 dönüm arazisi olan...iki çalışır fabrika...iki kapalı fabrika...ve araziler...arazileri...

Akal tekstil...

Ülkenin en büyük güçlü tekstil şirketini...elin parası ile alınan borç ile yapılan...gırtlağa kadar borçlu A.v.m kurmuşlar esen yurt'ta...yıllarca beklediler..Akal tekstil ile birleştirdiler...o para ile Akal'ı ..iç ettiler...!!!!!!!

Sen bunlarla benim arama girme güzel kardeşim ...benim işim bu ....kılıklarla....

2. Abi yanlış anlamayın böyle yazıp duruyorsunuzda şimdi bu şirkette aynısı gibi olacak diye bir durum yokki. Madem o kadar bilerek iç ettiler diğer şirketleri belkide bu şirkette herşeyi temize çekerler bide böyle düşünün

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Alaplıdaki iplik fabrikasını merinos gurubuna sattılar...12 taksitle...10 milyon dolar civarı...fabrika kurulumu...30 milyon dolar civarı...yeni fabrika...sattıkları değer...fabrikanın bir yıllık.cirosuna...alıcı kim...merinoslar araştırın..yandaş....ülkemizin en değerli iplik fabrikası alaplıdaki fab.

Çerkezköy'deki...akasu iplik...yeni fabrika...400 dönüm arazı...süper fab...parça...parça cem boynere sata...sata bitiremedi...

Yetmedi..Akal tekstil...bünyesine Ak-enerji hissesi vardı...bedava holdinge sattılar...kısa zaman sonra çekoslavak menşeiili cez firmasına...bire on katına sattılar...

O yaptı bu yaptı...güzel kadeşim Lunar...bu bebe bunların oğlu...onlar kadar buda suçlu..

Bunlar senin ...doğrulukta...namusta...gururda ...onurda...dürüstlükte...senin tırnağın olamaz...

Senden rica ediyorum güzel kardeşim savunma bunlara..

Savunursan sana saygım sonsuz...ben sana karışmam...sende bana karışma lütfen...!!!!!

Güzel kardeşim seni seviyorum...sana kefilim...her daim seni korurum...

Sen bu hisse net'in en özel ve güzel insanlarındansın...!!!!!!

4. Ak-iş...Ak-enerji...faizler olmuş...% 50....sen bunları nasıl ödeyecen...Raif Ali bebesi...

Beni dolandırdın...bana gasp yaptınız...

Allahın adaleti varmı...vaaaarrr.....Allah'ın sopası varmı....vaaarrr...!!!!!!!!

Neredeyse...5 milyar borç....

Geldiğiniz yere gideceksiniz....geldiğiniz yere.....!!!!!!!

5.  Alıntı Originally Posted by kotancı Yazıyı Oku
    Abi yanlış anlamayın böyle yazıp duruyorsunuzda şimdi bu şirkette aynısı gibi olacak diye bir durum yokki. Madem o kadar bilerek iç ettiler diğer şirketleri belkide bu şirkette herşeyi temize çekerler bide böyle düşünün

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Güzel kardeşim bunlar nasıl bir insan öğrenin...

Sen hisse alırsın almazsın...taşırsın taşımazsın...sen bilirsin...

Bu adamların dedesini....İstanbul emniyet müdür Şükrü balcı...sağ olsaydında sorsaydın...

Bu bebeyede genel kurulda sorun...haber arşivlerini araştırın...bu bebe italya'ya neden gitmiş yıllarca Türkiye'ye gelememiş....

6.  Alıntı Originally Posted by AU-1 Yazıyı Oku
    Kılavuzu Raif olanın burnu pislikten kurtulmaz..

Düzenbaz Raif ve tayfası Nisan 2018 tarihinde kelepir gördükleri şirketin aktifindeki hisselere 3,15 fiyattan çöktüler.
    ******ların evdeki hesabı çarşıya uymadı.

Hisseler bugün TL bazında %20 dolar bazında %50 daha ucuz .
    Niye bu sefer kendileri almıyorlar da şirkete aldırıyorlar?
    Çünkü o günden bugüne şirket milyarlarca lira değer yitirdi.

Aynen dediğin gibi oldu...!!!!!!

Tüm beddular üzerinde kimsenin ahı kimsede kalmaz....

Bunlara esas boru...borunun hası...Ak-enerjide girecek...

Vargelli...eksantrikli...

Uyku uyuyamıyor bunlar uyku...

Devlette bunlara düşman...hükümette...

Bunlar bu gücü bu parayı nerden nasıl buldular...onların bildiğini yaptığını bizde biliyoruz..

Bu sermayeler...bu tiplerin elinde alınması lazım...

Suudluların yaptığı gibi...alayı diskoteğe bunların dansa...!!!!!!!

Sen dans bilirmisim..Raif ali bebesi...!!!!!!!!

7. baddog abi evet bunlar kötü niyetli insanlar ama akiş farklı bence...ben burada lunara katılıyorum...en az 3 sene bu hisse iyi temettü verecek sonrasını bilmem...akmerkez de dedigin gibi kötü degil abi be...her sene hatırı sayılır temettü verdi...

Gedik....!!

YTD

Sayfa 94/154 İlkİlk ... 44849293949596104144 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •