Sayfa 946/1957 İlkİlk ... 446846896936944945946947948956996104614461946 ... SonSon
Arama sonucu : 15655 madde; 7,561 - 7,568 arası.

Konu: Nuri ile Ayva Tatlısı: Dikkat çiğ yemeyiniz!

1. https://www.takvim.com.tr/guncel/201...imat-baskandan

Bir Teröristin Anatomisi
    @stoptheterorist
    Adım Hasan Durbin. HDP Eyyubiye İlçe Başkanıyım. Suruç'ta iki polis memuruna yapılan suikastin emrini verdim, Pkk'ya silah sevkiyatını yönettim ve pek çok Kürt gencini Pkk'ya katılmaya ikna ettim. Yakalanan bazı Pkk'lılar ismimi verince deşifre oldum ve Suriye'ye kaçtım.
    Ben 25 yıldır hiç oy vermedim. Vebal altında kalırım korkusu olmadan nasıl oy vereceksin?
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

2. Cumhurbaşkanı Erdoğan, en düşük emekli aylığının 7 bin 500 lira olacağını açıkladı.

3. Cumhurbaşkanı Erdoğan: Et ve Süt Kurumu, kıyma ve kuşbaşı miktarını 2 katına çıkaracak.

Satış noktalarında fiyat kıyma için 119 lira, kuşbaşı et için 129 lira olarak belirlendi.

4. İran,Azerbaycan ve Türkiye arasında oluşabilecek bir gerilim savaşa dönüşürse, Rusya bu bölge ile de ilgilenmek zorunda kalacak..Kıvılcım büyürse ve Türkiye de Azerbaycan'a destek verirse muhtemelen yapılacak seçimler bile ertelenebilir.

5. 🎙 Muhbir
    @ajans_muhbir
    ·
    12d
    Sinan Ateş dosyasında tetikçiyi kaçırmakla suçlanan Tolgahan Demirbaş'ın, MHP'li milletvekilinin evinde yakalandığını gösteren polis tutanağı kayboldu. (DW Türkçe)

6. Con Sinov
    @lordsinov
    ·
    4d
    @lordsinov
    adlı kişiye yanıt olarak
    Seçmeni sandığa teşvik edecek suni politik panik havası bekliyorum.

7. Bill Gates: "Korkunç bir hata yaptık. İnsanları tehlikeli bir virüsten korumak istedik. Ancak virüsün düşündüğümüzden çok daha az tehlikeli olduğu ortaya çıktı. Ve aşı kimsenin tahmin edemeyeceği kadar tehlikeli".

8. TMO 695 bin ton ekmeklik buğday ithalatı için ihale açtı.

İhale 28 Mart’ta yapılacak. ithal buğdayın Türkiye’ye girişi ise Mayıs-Haziran - Temmuz döneminde yani buğday hasadı öncesi ve hasat döneminde olacak.
    Çok yanlış işler bunlar. Ette de aynısını yapıyorlar.
    Kuşbaşı et, 400 TL'den az olursa kurtarmaz.

Sayfa 946/1957 İlkİlk ... 446846896936944945946947948956996104614461946 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •