Sayfa 952/1000 İlkİlk ... 452852902942950951952953954962 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 7,609 - 7,616 arası.

Konu: EuroBOND mevzusu hakkinda sohbet..

1.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Onlar soke soke alirlar

Syg,
    hemde Londra Noteri ve Adliyesinden

2.  Alıntı Originally Posted by caliagra Yazıyı Oku
    sn rxpu
    iş yat.güncel durumunu bilemiyorum
    benim çöp (adranalin) sepetim sırasıyla: odea-ibb-ülker şeklinde olucak( tabiki hedef fiyata geldiğinde)

ibb bence odea-ülker'e göre çok daha ön sıradadır.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

3.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    ibb bence odea-ülker'e göre çok daha ön sıradadır.
    ikisi yer değiştirebilir diyelim

4.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    CDS 900 uzerine cikarsa gecmis olsun diyor Atilla YESILADA...

Hayirlisi bakalim...

Ne dovizim var ne de euronbondum,

Ben bir garib Duduyum

Syg,
    Ayni kisi param olsa tumuyle tr eurobond alirim, 10 yil boyunca %10 usd faizi yasadisi iste zor bulursunuz diyordu. Yesilada gariptir.

https://youtu.be/qhqT0wGUkCQ
    22:29'dan itibaren izleyebilirsiniz.

5.  Alıntı Originally Posted by Sulo Yazıyı Oku
    Ayni kisi param olsa tumuyle tr eurobond alirim, 10 yil boyunca %10 usd faizi yasadisi iste zor bulursunuz diyordu. Yesilada gariptir.

https://youtu.be/qhqT0wGUkCQ
    22:29'dan itibaren izleyebilirsiniz.
    Fikirleri değişiyor. Ama şu düşüncesi mantıklı bir eurobond sepetiniz varsa, diğer ülkelerin yanına Türkiye eklenebilir sepetin genel getirisini yukarı çeker.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    CDS 900 uzerine cikarsa gecmis olsun diyor Atilla YESILADA...

Hayirlisi bakalim...

Ne dovizim var ne de euronbondum,

Ben bir garib Duduyum

Syg,
     Alıntı Originally Posted by Westwind Yazıyı Oku
    Fikirleri değişiyor. Ama şu düşüncesi mantıklı bir eurobond sepetiniz varsa, diğer ülkelerin yanına Türkiye eklenebilir sepetin genel getirisini yukarı çeker.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O dusunce fon yoneticisi icin gecerli, bizler icin vade sonuna kadar tutacaksan eurobond egrisini bastan sona alirim diyor ama fikri 10 gun sonra degisiyor, ilginc biri
    Yine de soyledigine katiliyorum bu oranlar firsat bana gore de. Ben parca parca aliyorum.

7. Canada CDS 33,30 Ancak onlarda 6,25 kupon ile borçlanıyor..Şirket olarak..İzah edebilen var mı.??? USC3314PAD80

tüm ülke eurobondları fed ile birlikte aşağı geliyor..Sebep şu an usd 4 puan,5 ay sonra 5-5,5 bandında ..Uzun vade de bunun 2katı olmalı ki eurobond alınsın ki ben alırım.
    Zira 2024 sonrası fed 5 yıllık tekrar 2 bandın da. ytd..

8.  Alıntı Originally Posted by CARTAGE Yazıyı Oku
    Canada CDS 33,30 Ancak onlarda 6,25 kupon ile borçlanıyor..Şirket olarak..İzah edebilen var mı.??? USC3314PAD80

tüm ülke eurobondları fed ile birlikte aşağı geliyor..Sebep şu an usd 4 puan,5 ay sonra 5-5,5 bandında ..Uzun vade de bunun 2katı olmalı ki eurobond alınsın ki ben alırım.
    Zira 2024 sonrası fed 5 yıllık tekrar 2 bandın da. ytd..
    Bu yazdiginiz bond Kanadali bir altin madeni sirketine ait. Oysa cds ulke risk primidir. Kanada cok daha dusuk faizle borclanir. Ozel sirketler icin de ratinge bakilabilir. Ayrica bu firmanin borclanma orani muhtemelen Turkiye ve Yunanistan arasindaki gerginlikler ve bu ulkelerdeki siyasi durumlardan da etkileniyor. Sirketin 4 madeninden 3u bu ulkelerde.

Sayfa 952/1000 İlkİlk ... 452852902942950951952953954962 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •