Sayfa 953/1044 İlkİlk ... 4538539039439519529539549559631003 ... SonSon
Arama sonucu : 8351 madde; 7,617 - 7,624 arası.

Konu: Sistem Takibi - II

1.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

Usd bazlı 0.67 cent üzeri 0.75 cent ve önceki yüksek 0.86 cent var. Gri trend oraya denk geliyor.

Lütfü hocam üstte ki graf vardır sende rakamları güncelledim incelersin.

2.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

Lütfü hocam üstte ki graf vardır sende rakamları güncelledim incelersin.
    Vardı hocam, ama Akdere tarzı birileri tahtaya gelmediği sürece yukarı hedefler zor

Yinede çok teşekkürler, arşive attım, birgün mutlaka lazım olur, daha önce Sn.T/A başka bir hissede sağolsun bir grafik çizmişti kabaca 4 sene sonra grafikteki hedef görüldü ben o noktaya kadar sabredemedim ama hatırı sayılır bir kazanç elde ettim inşallah bu grafikte birgün gerçek olur (:
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

Hayırlı Günler...

Sağlık ve mutluluk dolu güzel bir gün olmasını diliyorum...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    Vardı hocam, ama Akdere tarzı birileri tahtaya gelmediği sürece yukarı hedefler zor

Yinede çok teşekkürler, arşive attım, birgün mutlaka lazım olur, daha önce Sn.T/A başka bir hissede sağolsun bir grafik çizmişti kabaca 4 sene sonra grafikteki hedef görüldü ben o noktaya kadar sabredemedim ama hatırı sayılır bir kazanç elde ettim inşallah bu grafikte birgün gerçek olur (:
    Piyasa kendiliğinden oluşmuyor. İllâ ki birilerinin yönlendirmesine muhtaç. İnsan psikolojisi hiç değişmiyor. Hırslar hiç değişmiyor. Geçmişte olan bugün yine olur, gelecekte de olacaktır...

O nedenle hisselerin geçmişini bilmek, geleceğine ışık tutacaktır. Lâzım olan ise sadece sabır...

Bir hisse tarihi olarak gördüğü fiyatı tekrar görmek zorunda...

Sana ilk söylediğimde çok uçuk rakamlardı. Şimdi en baba hisseler bile bu uçuk rakamları teker teker görüyor. Hepsi görecek...

5.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Piyasa kendiliğinden oluşmuyor. İllâ ki birilerinin yönlendirmesine muhtaç. İnsan psikolojisi hiç değişmiyor. Hırslar hiç değişmiyor. Geçmişte olan bugün yine olur, gelecekte de olacaktır...

O nedenle hisselerin geçmişini bilmek, geleceğine ışık tutacaktır. Lâzım olan ise sadece sabır...

Bir hisse tarihi olarak gördüğü fiyatı tekrar görmek zorunda...

Sana ilk söylediğimde çok uçuk rakamlardı. Şimdi en baba hisseler bile bu uçuk rakamları teker teker görüyor. Hepsi görecek...
    Gerçekten öyleymiş hocam, ama 4 sene önce siz bunları söylediğinizde benim aklıma çok yatmamıştı ama bu adam bunu diyorsa kesin bir bildiği vardır demiştim, zaman sizi fazlasıyla haklı çıkardı, boşuna demiyorum öyle grafik çizip sağına soluna çizik atmak teknik bilmek demek değil, o çizik doğru yere atılana kadar atan adam neler yaşamış bunu bilemiyoruz, o yüzden bazılarının attığı çizikler benim için çok kıymetli, Eylül 2022 de bunu bu forumda canlı canlı yaşadım, bu vesileyle hem size hem Sn.Dandanakana tekrar teşekkür ederim
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

6. Herkeşe hayırlı sabahlar))) Sayın T/A-Lütfu bey-Dandanakan bey ve diğer tüm arkadaşlara günaydın.Adana neminden ve sıcağından sağlıklı günler,tuttuğunuz altın olsun

Sayın T/A benim hisse zirveyi görmese de olur.0,48 cent nire 11 dolar nire)) Sayma makinesi alayım mı diye düşündüm de; yok abi ya..Fazla maddiyat istemiyom-alışamam da,alışkında olamam

Grşmk üzere,

YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.YTD

Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    Gerçekten öyleymiş hocam, ama 4 sene önce siz bunları söylediğinizde benim aklıma çok yatmamıştı ama bu adam bunu diyorsa kesin bir bildiği vardır demiştim, zaman sizi fazlasıyla haklı çıkardı, boşuna demiyorum öyle grafik çizip sağına soluna çizik atmak teknik bilmek demek değil, o çizik doğru yere atılana kadar atan adam neler yaşamış bunu bilemiyoruz, o yüzden bazılarının attığı çizikler benim için çok kıymetli, Eylül 2022 de bunu bu forumda canlı canlı yaşadım, bu vesileyle hem size hem Sn.Dandanakana tekrar teşekkür ederim
    Her çizginin arkasında dediğin gibi bir yaşanmışlık var. Ömrüm ilk vâr olduğu günden beri bu piyasaların içinde geçti. Çok şey yaşadım.

Artık bu piyasalar beni açmıyor. Dönen dolaplara bir türlü alışamadım. Çok şeyi içime sindiremiyorum. O nedenle aktif olmayı bırakıp, uzaktan izlemeyi tercih ettim...

Sana yolladığım grafik, programı tekrar yüklediğim için silinmiş. Bugün üşenmedim, verileri tekrar yüklemeye başladım. Aslında üşenme değil de nasıl yaptığımı unutmuşum. Yaşlılık işte. Çok fazla işle uğraşınca, eskiler unutuluyor.

En son 2021 Ocak ayında sanırım yine senin için güncellemiştim. Bir de bugün kısmet oldu...

Çizgiler aynı olmasa da buna benziyor olması gerekir...

Alıntı Originally Posted by ozannn Yazıyı Oku
    Herkeşe hayırlı sabahlar))) Sayın T/A-Lütfu bey-Dandanakan bey ve diğer tüm arkadaşlara günaydın.Adana neminden ve sıcağından sağlıklı günler,tuttuğunuz altın olsun

Sayın T/A benim hisse zirveyi görmese de olur.0,48 cent nire 11 dolar nire)) Sayma makinesi alayım mı diye düşündüm de; yok abi ya..Fazla maddiyat istemiyom-alışamam da,alışkında olamam

Grşmk üzere,

YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.YTD
    Hayırlı sabahlar...

Bu enflasyonist ortam devam ettiği sürece para sayma makinesi hepimize lâzım olacak...!!!

Her ay bakıcı parası olarak 600$ 'a ihtiyacım var. Almaya giderken 2 deste TL ile gidiyorum. Karşılığında 6 tane kağıt parçası alıyorum...!!!

Zamanla paraları elle saymak mümkün olmayacak. Ya da yine sıfır atacaklar. Onun için de biraz daha enflasyona ihtiyaç var. Ancak 3 sıfır atacak duruma gelirse yaparlar. Bu gidişle çok yakında o da olur...!!!

Sayfa 953/1044 İlkİlk ... 4538539039439519529539549559631003 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •