Sayfa 958/1012 İlkİlk ... 4588589089489569579589599609681008 ... SonSon
Arama sonucu : 8092 madde; 7,657 - 7,664 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    Hocam emekçileri adım adım işinden etme planları içerisindesin, mertkucukuncu'yu uyardım sizi de uyarıyorum, bir gece ansızın forumda karşında tengri'yi bulabilirsin.
    Playstationda satranç oynuyordur şimdi bize bulaşmaz

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,285
     Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    ben 15 günde bir giderdim kısa saç seviyorum o yüzden ayda 50 tl masrafım vardı alman moser aldım çim gibi biçiyor üç numara
    Benim berber tarife asmis sac kesim + yikama 50 TL
    Guzel de friksiyon yapiyor adam rebulun lavanta kolonyasi ile ee bu durumda hakkini vermek lazim degil mi?
    50 TL olan ve cogu kisiye uygulayamadigi tarifeyi ben gonullu olarak 60 TL yaptim.
    Zammi ben yaparim 1 senelik periyot icin ve gecmis enflasyonu baz alarak %20 oldu bu seneki zam oranim.
    Gelecek ocak ayina kadar 60 TL kredi kartindan cektirecegim her ay.
    Bir buyugum derdi ki berberden, masorden ve tellaktan tasarruf olmaz.

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    Alenichev üstat bir de sizin dolar konusunda analiziniz vardı, 5,50 üstünde her fiyat ucuz gelir diye dolay 5,50'yi her vurduğunda o analiziniz aklıma geliyor. Son hareketler sonrasında tahmininizi güncellediniz mi aynı mı düşünceleriniz?

Saygılarımla.
    En son viopa a bir grafik atmistim. Gecen hafta 10 ekimden bu yana 4 saatlikte 50 gunluk hareketli ortalama ilk kez 200 gunlugun uzerine cikti. Bu seviye 6.10 da asagi yonlu kesilmis ve sonrasi malum.

5.5x yi savunuyorlar. Ah bir kirsa delip gececek. Gecen gece ki olay gosterdi ki kirilganlik halen devam ediyor. Ters bir olayda cubugu dikecekler.

5.90 6 arasi ise gecilmesi en zor direnc benim icin. Bu seviye gecilirse geriye donus icin cok iyi hikayeler lazim olacak.

Heyecan kapladi icimi bir anda.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Benim berber tarife asmis sac kesim + yikama 50 TL
    Guzel de friksiyon yapiyor adam rebulun lavanta kolonyasi ile ee bu durumda hakkini vermek lazim degil mi?
    50 TL olan ve cogu kisiye uygulayamadigi tarifeyi ben gonullu olarak 60 TL yaptim.
    Zammi ben yaparim 1 senelik periyot icin ve gecmis enflasyonu baz alarak %20 oldu bu seneki zam oranim.
    Gelecek ocak ayina kadar 60 TL kredi kartindan cektirecegim her ay.
    Bir buyugum derdi ki berberden, masorden ve tellaktan tasarruf olmaz.

Syg,
    herkesin vazgeçilmezi farklıdır dudu abi 50 tl ye ben güzel bir acılı adana üstünede künefe yiyorum her saçımı kestiğim gün ! ödüllendiriyorum kendimi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,285
     Alıntı Originally Posted by Miriel Yazıyı Oku
    Orada da kontörlü hat almak(acil aramalar için), internet ie ilgili her şeyi Wifi üzerinden halletmek ve Tr hattını yalnızca Sms için kullanmaya ne dersiniz peki?
    Bu dedigim zaten kontorlu.. yoksa oturmadigim sure boyunca fatura odemek istemem.
    Cocuklara kampanyadan 24 ay fiyat garantili aldim, 9 gb internet+unlimited calling, unlimited texting (sms) vergiler dahil her ay 65 Cad.
    Ulke buyuk altyapi kurmak masrafli, tuketici oduyor bunun bedelini malesef.
    Avrupa bu acidan cennet.
    Buradaki operatorden oradaki operatore SMS gelmesi ve dahasi buradaki tum bankalara oranin numarasini tanimlatmak da sikinti.
    En guzel su SMS isini bankacilik islemlerinden baska bir yuksek guvenlik araci ile (cep telefonundan tek kullanimlik sifre uretmek) devreden cikartmak sanirim.

Syg,

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,285
     Alıntı Originally Posted by blue70 Yazıyı Oku
    Dudu matriks te pd/dd verileri son veriler grafikte dogru cikiyormu?bir bakarmisin?bende 0 çıkıyor.
    Bende her sey normal.

Syg,

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,285
     Alıntı Originally Posted by Miriel Yazıyı Oku
    Gördüğüm kadarıyla herkeste var bu transaction cost(işlem maliyeti) takıntıdı ki bence de çok haklısınız(haklıyız).

Şunu sorayım aklıma gelmişken SWIFT en uygun şekilde nasıl yapılır?
    Ben HSBC premier oldum HSBC ulkeleri arasinda para odemiyorum.
    QNBFinans xclusive musteri ol sana buradan kendi kesintimi almam ama muhabirlere bir sey yapamam dedi, o da yedekte bekliyor.
    Syg,

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,285
     Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Bu konuda gercekten Turkiye cok iyi. Avrupada cok pahali. 35 euroya 2 gb internet ve 100 dk veriyor allahsizlar. Turkiye de 50 tl ye 10 gb internet 2500 dk 5000 sms falan.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Vodafone Red 15 12 ay taahhutlu bir suru pass da var yaninda internet yemeyen 15 gb + 2000dk + 2000 sms sadece 65 TL vergiler dahil.
    Bu paket Kanada'da olsa 100 cad yani 420 TL olurdu.

Syg,

Sayfa 958/1012 İlkİlk ... 4588589089489569579589599609681008 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •