Sayfa 958/1019 İlkİlk ... 4588589089489569579589599609681008 ... SonSon
Arama sonucu : 8151 madde; 7,657 - 7,664 arası.

Konu: Viop XLV

Tezgahın önünü kapatmayın..
    Akan pınara Yanıç olmayın..
    H er şey seçim için..
    Çok yaşa seçim...

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

2.  Alıntı Originally Posted by altınorta Yazıyı Oku
    Bir çiziktiren sen vardın sende anlamazsan Elektrogitar Mehmet abi bilir belki vay Mehmet Kirsoy abim vayla
    hacı 90 larda grafiğe bak 0 dan başlıyor. yalandan grafik teknik analiz uydurmayın emmii

teknik analiz diye birşey yok kandırmaca

Şaka bir yana güzel ralli oldu, oluyor, ben kendi adıma faydalanamadım. Hisselerden aldığımı, arada açtığım endeks şortlara verdim. Allahtan inat etmedim, değilse eksi yazardık. Hisselerden götüren yada vadeli longtan zengin olanlara helal olsun. İnatlaşıp şortta ısrar edenlere de geçmiş olsun.

Borsa kısmı böyle, gerçek hayat enflasyon kısmı ile de ilgili 2 video paylaşacağım.

https://www.youtube.com/shorts/zvVJ4AQY_WU

https://www.youtube.com/watch?v=ApLathW2xj0

4. Naci ağbal gidince hadiseye yabancılar anında tepki gösterdi. Tüydüler.. Niye tecrübe dayı belki istihbarat bilgi aktı... Mal gibi bakıyordum bende.

Hacı sonsuz parada sonsuz grafikler emme kendi kendine çizip oynuyorsun...

Bu şekilde enayi gibin ütülmeyin dayi.. niye. adam belki seneye olacak kur hareketini bugünden alıyor.. fk lar salaklaşadabilir. pddd de.. niye olabilir dayı. bilmiyorsun..

vob yapma emmoğLu anladın mı açıkca yazıyoruz..

adios grande finale..

5. ha şuda var KKM den Allah razı olsun parayı çökertseler bir daha %100 de 1.4 trilyon tl fatura çıkıyor. o açıdan çelik don giymiş durumda ahali.

bak bu mantıklı idi dayı.. KKm altımızı güvenceye aldı yoksa bu zeka ile sonsuzluğa ışınlanırdık.

adiosss 10000

Alıntı Originally Posted by ElectBorsa Yazıyı Oku
    Naci ağbal gidince hadiseye yabancılar anında tepki gösterdi. Tüydüler.. Niye tecrübe dayı belki istihbarat bilgi aktı... Mal gibi bakıyordum bende.

Hacı sonsuz parada sonsuz grafikler emme kendi kendine çizip oynuyorsun...

Bu şekilde enayi gibin ütülmeyin dayi.. niye. adam belki seneye olacak kur hareketini bugünden alıyor.. fk lar salaklaşadabilir. pddd de.. niye olabilir dayı. bilmiyorsun..

vob yapma emmoğLu anladın mı açıkca yazıyoruz..

adios grande finale..
    Ne yapsın bu gençler vop yapmıyoruz, tamam ne yapalım.

7.  Alıntı Originally Posted by altınorta Yazıyı Oku
    Ne yapsın bu gençler vop yapmıyoruz, tamam ne yapalım.
    kkm oldukça güvenddesin emmi. bak gıpırdayabiliyor mu dolar.. kur kıpırdasa hemen ersan şen canlı yayında saydırıyor kkm cilere para akıyor diye..

kimse gıpırdayamaz...

8. Mevduat bankalarında özkaynak artmış.

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Sayfa 958/1019 İlkİlk ... 4588589089489569579589599609681008 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •