Sayfa 958/991 İlkİlk ... 458858908948956957958959960968 ... SonSon
Arama sonucu : 7926 madde; 7,657 - 7,664 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1. Bu sene sonuna 300 olmazsa seneye 500 isterim . Olmazsa 2025 te 750 isterim. Ve bunlar olurken endeks karşılaştırmalı grafiğinin yukarı gittiğini görmek isterim. Diğer türlü biz her gün sen belki 1 gün haklı çıkacaksın.

2. Bu hisse kendini taşıtacak öyle güzel alanlar yaratıyor ki bunu 15 yıldır taşıyan biri olarak çok iyi biliyorum. Hep bir beklenti var hep ama. Ama hiçbiri gerçek olmuyor. Fabrikanın kurulması hariç.

Benim ilk alım hikayem olan ve 2008 krizi sonrası borsada arzların iptalinden beri kucaktayım. Ne beklentiler geldi gitti bazıları devam ediyor. Ama bizim davamız bitmiyor. Benim taşıma maliyetim çok düşük siz bana bakmayım ama

3.  Alıntı Originally Posted by deep Yazıyı Oku
    Bu hisse kendini taşıtacak öyle güzel alanlar yaratıyor ki bunu 15 yıldır taşıyan biri olarak çok iyi biliyorum. Hep bir beklenti var hep ama. Ama hiçbiri gerçek olmuyor. Fabrikanın kurulması hariç.

Benim ilk alım hikayem olan ve 2008 krizi sonrası borsada arzların iptalinden beri kucaktayım. Ne beklentiler geldi gitti bazıları devam ediyor. Ama bizim davamız bitmiyor. Benim taşıma maliyetim çok düşük siz bana bakmayım ama
    2 liradan alan adam para kazandım diyemiyorsa burada inanarak veya inanmayarak mal taşıyan herkes şapkasını önüne koymalı.

4. 2 lira mı offf adam mı öldürdüm . 1-2 arası diyelim ama 2'ye daha yakın

Konu para kazanmak elbet ama değil de aynı zamanda tercihler meselesi. Bu hisseyi incelerken diğer seçeneklerim de yine otomotiv sektöründendi. Biri egeen diğeri tofaş idi. Egeeni hiç konuşmayalım çünkü 3. sıraya yazmıştım. Tofaş ise o dönem aşağı yukarı denk fiyatlardaydı. (verilen temettülerle hisse alınmasın felan geçtim) şu an tofaş 300'e dayanmış. Büyük hisse alacağıma bebek hisse alayım dedim. E hani bebek hisse büyüme hissesi? Bist 30 hissesi kadar bile gidememişsin ne diyeyim. Bebek hisse bırak emeklemeyi 15 senedir bez bağlıyoruz

Alıntı Originally Posted by interlude Yazıyı Oku
    2 liradan alan adam para kazandım diyemiyorsa burada inanarak veya inanmayarak mal taşıyan herkes şapkasını önüne koymalı.

5.  Alıntı Originally Posted by deep Yazıyı Oku
    2 lira mı offf adam mı öldürdüm . 1-2 arası diyelim ama 2'ye daha yakın

Konu para kazanmak elbet ama değil de aynı zamanda tercihler meselesi. Bu hisseyi incelerken diğer seçeneklerim de yine otomotiv sektöründendi. Biri egeen diğeri tofaş idi. Egeeni hiç konuşmayalım çünkü 3. sıraya yazmıştım. Tofaş ise o dönem aşağı yukarı denk fiyatlardaydı. (verilen temettülerle hisse alınmasın felan geçtim) şu an tofaş 300'e dayanmış. Büyük hisse alacağıma bebek hisse alayım dedim. E hani bebek hisse büyüme hissesi? Bist 30 hissesi kadar bile gidememişsin ne diyeyim. Bebek hisse bırak emeklemeyi 15 senedir bez bağlıyoruz
    Bebek engelliymiş bize sağlam raporu verdiler.Bizi habire daha yürümedi ama yürüyecek iyi olacak diye diye oyaladılar😀😀

6. Tam parsana yakışan hareketler seni tebrik ediyorum tahtacı sen anladın onu...

7. Biri şuna hava yolu şirketi olmadığını hatırlatsın biz demir çelikle uğraşıyoruz adamım... Ne bu kadar düşme merakın...

8.  Alıntı Originally Posted by mertrix Yazıyı Oku
    Biri şuna hava yolu şirketi olmadığını hatırlatsın biz demir çelikle uğraşıyoruz adamım... Ne bu kadar düşme merakın...
    gerçi hiçbir zaman için çeliklerle de beraber hareket etmedin.senin 3 yılda verdiğinin daha fazlasını enerji kağıtları 2 ayda verdi senin kadar aç gözlü bir tahtacı patron veya herkimse görmedim...
    Son düzenleme : mertrix; 10-10-2023 saat: 10:47.
    "Ne kadar hesap yaparsanız yapın hesapta olan değil nasipte olan gelir başınıza"

Sayfa 958/991 İlkİlk ... 458858908948956957958959960968 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •