Sayfa 96/157 İlkİlk ... 46869495969798106146 ... SonSon
Arama sonucu : 1253 madde; 761 - 768 arası.

Konu: ASYAB - Asya Katılım Bankası A.Ş.

Aminnnnnnn
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

2. Katılım bankalarının kârı ilk çeyrekte 514 milyon lirayı aştı
    Katılım bankalarının kârı ilk çeyrekte 514 milyon lirayı aştı
    15 Haziran 2018 - 14:37 www.finansgundem.com
    TweetlePaylaş+1LinkedinWhatsApp
    Katılım bankalarının net karı bu yılın ilk çeyreğinde 2017'nin aynı dönemine göre yüzde 56,1 artarak 514 milyon 433 bin liraya, aktif büyüklüğü de yüzde 4,3 yükselişle 166 milyar 880 bin liraya ulaştı.
    Türkiye'de faaliyet gösteren katılım bankaları Albaraka Türk, Kuveyt Türk, Türkiye Finans Katılım Bankası, Vakıf Katılım ve Ziraat Katılım'ın konsolide olmayan toplam aktif büyüklüğü bu yılın mart sonu itibarıyla 166 milyar 880 milyon lira oldu. Söz konusu rakam, geçen yılın aynı dönemine kıyasla yüzde 56,1'lik artışa işaret etti.

yatırım bankaları kazanıyorsa asyb bankı niye kapattınız niye batırdınız...................

3. Bigpara Haberler Ekonomi Haberleri Katılım bankalarının karı ilk çeyrekte 514 milyon lirayı aştı ‹ Önceki Haber Sonraki Haber › Katılım bankalarının karı ilk çeyrekte 514 milyon lirayı aştı 16.06.2018 - 10:42

iki günden beri katılım bankalarını öve öve bitiremiyorlar dün borsagündem bugün bigpara + gazeteler...peki altın yumurtluyan tavuk misali bu bankalar altın yumurtluyorsa sormazlarmı içlerinden bir tanesini niye kestiniz ve bu kadar magdur yarattınız sormuyalım mı
    sorsakta cevap veren çıkmaz cıkmadıgı gibi benim cevabım çıkar ve politika ve diğer ...........

4. Herkesin kafasında aynı soru.ve cevap bulunayayan birçok bilinmez.bu parelel yapıyı oluşturan,nekadar arazi,bina,işyeri,işletme satılıp paraya çevrilirken,bir şekilde ülke ve millet menfaatına kullanılırken bu asyabank neden çöpe atıldı

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. bu haklı davamızda biz niye muhatap alınmadık.ben bu sorunun cevabını bu günlerde burhan kuzu ve f.korunun h. türkteki sözlerini reklam olarak gündeme .....getiren reklamda izledim. izlemiyenler için b.kuzu 2005 de ve 2010 da chp iki önerge vermiş f tipi yapılanma ile ilğili biz akp liler olarak bu önergeyi oy çokluguyla ret ettik şimdik sorarsanız dogru bir önergemiydi diye sorarsanız dogru idi sunucu peki niye ret ettiniz deyince o zaman cumhurbaşkanımız ne dedi ne istedinizde vermedik dedi. çünki tüm bürokratlar onlardandı elimiz kolumuz baglı idi elimizde onların yerine koyaçak bizden kimse yoktu dedi ikinci hata korunun ara bulucu olarak 15 tem. sonra abd gitmesi idi dedi çıkar için neler yapmışlar nelere göz yummuşlar peki o zaman görevli olan bürokratlar asya bankta bizide kandırdı ve satılacak diye hisse aldırdı. yabancıların ve haberi olanların hissede çıkmasına sağlıyarak
    el değiştiren hissede yeni yatırımcıların magdur olmasını sagladı. f tipi yapıya çıkar için göz yum sonra bu f tipi banka diyerek kapa tmsf işlem gören f tipi yapının şirketlerinden bazılarına dokunma bazılarınıda kapa kapalı hisseler niye kapalı açık hisseler niye açık ................

6. bu günlerde partisinden istedigı yerde yer bulamıyanlar seçileçek yerde olmuyanlar ve ya aday gösterilmiyenler (AK Parti'den aday gösterilmeyen Mehmet Metiner: Yalan üzerine kurulan iktidarlar kaybetmeye mahkûmdur) yıllarca körü körüne biyat ederler sonra ne hikmetse vatansever olarak piyasaya cıkarlar vatan icin millet için bu güne kadar ne yapdınız ben söyleyim bana dokunmayan yılan 1000 yaşasın misali işler tıkırında ıse ses seda yok degilse isyan et vatansever görün 39 ülke arasında yapılan araştırmada en çok yalan yazan basın bizim basın çıkmış hem de 1.sırada dürüslükte en son sıra diğerlerinde 1 sırada ...............

asyab için neler yazıldığı neler söylendiği.... netiçenin ne olduğu bunun kanıtı değilmi.

7. gündemde soğan ve patates var dolarla yarışıyor diye haberlerin tamamı gerçek habermiş saat 13.00 markete gittim patates 5.00.tl sogan 9.00.tl bir yanlışlık var soganda patatese yakın bir fiyat olmalı dediğimde sabah 10.00.tl şimdik 9.00.tl düştü dedi bende içimden sogan borsası sanki 10 dan açılmış 9 a düşmüş .hey ğidi günler hey daha neler göreçegiz..........

8.  Alıntı Originally Posted by alicingifeli Yazıyı Oku
    gündemde soğan ve patates var dolarla yarışıyor diye haberlerin tamamı gerçek habermiş saat 13.00 markete gittim patates 5.00.tl sogan 9.00.tl bir yanlışlık var soganda patatese yakın bir fiyat olmalı dediğimde sabah 10.00.tl şimdik 9.00.tl düştü dedi bende içimden sogan borsası sanki 10 dan açılmış 9 a düşmüş .hey ğidi günler hey daha neler göreçegiz..........
    Sogan ve patates ithal edilecekmis. Bundan sonra çözüm olarak Ytd

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 96/157 İlkİlk ... 46869495969798106146 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •