Sayfa 96/398 İlkİlk ... 46869495969798106146196 ... SonSon
Arama sonucu : 3184 madde; 761 - 768 arası.

Konu: BRYAT - Borusan Yatırım ve Pazarlama

1. dow -1500 puanı gördü bu gece ..yarın sabah verirler iyice ... umarım 39 u görmeyiz

2.  Alıntı Originally Posted by Black Diamond Yazıyı Oku
    çizgici üstad nerelerde acaba? bir çizik yorum alsak?
     Alıntı Originally Posted by sinirli bezgin Yazıyı Oku
    Black Diamond hiç oluyormu arkadaşım böyle kinayeli konuşmak, sana hiç yakıştıramadım bryat o kadar çok çizgici öğüttüki, galiba onlarında akıbeti aynı oldu olacak

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Al birini vur ötekine...

Zurnanın zırt dediği yere geldik.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

4. 40 - 42 göreceğini ifade etmiştim sn kubilayhan. RSI 37-38 leri beklerken 34'e geldi ve satış ÇİZGİLERİ alışların üzerine çıktı. Endekste ekstrem durumlar olsa dahi 40'ın altına sarkmayacağını düşünüyorum. RSI 30 olursa benim hesabıma göre 40.40-40.50'lere tekabül eder ve tepki alımı olur çarşamba - perşembe. PAtroon biraz destek at bakalım kim satacak sana bu fiyattan. ASLA YTD.
    Son düzenleme : teoss; 06-02-2018 saat: 11:30.

5.  Alıntı Originally Posted by teoss Yazıyı Oku
    40 - 42 göreceğini ifade etmiştim sn kubilayhan. RSI 37-38 leri beklerken 34'e geldi ve satış ÇİZGİLERİ alışların üzerine çıktı. Endekste ekstrem durumlar olsa dahi 40'ın altına sarkmayacağını düşünüyorum. RSI 30 olursa benim hesabıma göre 40.40-40.50'lere tekabül eder ve tepki alımı olur çarşamba - perşembe. PAtroon biraz destek at bakalım kim satacak sana bu fiyattan. ASLA YTD.
    hayalleri anlatırken bir anda gerçeğe dönüp PATRON nnnnn diye çığlık atmanın dayanılmaz hafifliği...

Arkadaşlar gerçekler meydanda, hayalleri lafları geçin.. Ne dedim Çekin kepengi kapayın dükkanı. Gidin işinize bakın ALLAH ömür verirse 2010 da buluşalım.

6. Pardon 2020

7. Sayın bezgin bu hissenin patron hissesi olmadığını iddia ettim mi? Müsaade edin de insanlar paylaşım yapsın. Her koyun kendi bacağından asılır. Siz kepenk kapatmayın da olumsuz paylaşımlara biraz ara verin

C6903 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by İnatçı Bomberman Yazıyı Oku
    Al birini vur ötekine...
    bunu anlayamadım işte..kim neyi ötekine vuruyor??teknik yorum istemiştim sadece..seviyemizi kaybetmeyelim lütfen.yoksa düşürmek kolay..

Sayfa 96/398 İlkİlk ... 46869495969798106146196 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •