Sayfa 961/1023 İlkİlk ... 4618619119519599609619629639711011 ... SonSon
Arama sonucu : 8183 madde; 7,681 - 7,688 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    .

kendisi yatırımcıdır, uzun vadeli, araştırır, fabrikayı gider yerinde bakar, arsalarını araştırır, sonra yatırım yapar.
    Bilinçli yatirimci budur Millet ne is yaptigini bilmediği bir kağıt bugun %8 yukseldi diye ertesi gün serbest emirle kağıt alıyor

Bende iyi araştırırım kendi bilgime göre ama fabrikanın yerine gitme , arsa kontrol etme olayına girmedim

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Yoruldum artık...

Bence biraz utanması varsa artık bu foruma girmez proton...

İyi geceler...

3.  Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    ooo ne güzel..hayatlarımızı değiştirelim mi? sn.rxpu
    Hayatları değiştirsek belki benim hayatım çok hoşunuza gitmez, zira benim hoşuma giden çoğu şey çoğu insanın hoşuna gitmeyebiliyor. Ciddi anlamda minimalistlikten çok hoşlanıyorum mesela, (japon sistemi gibi). Para da aslında onun hikayesini bizzat yaşadıysanız zevk veriyor bence, Mesela benden 10 kat fazla varlığa sahip bir bebek te doğmuştur bugün herhangi bir yerinde dünyanın. Ama o varlığı ile dünyadan efektif olarak zevk alabilmeyi öğrenmesi için epey bir çaba sarf etmesi gerekecek.

Herkes kendi varlığıyla güzel bu dünyada. Eminim takas etsek hayatlarımızı tekrar değiştirmek için ivedilikle yollar aradık.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

4.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Yoruldum artık...

Bence biraz utanması varsa artık bu foruma girmez proton...

İyi geceler...
    Eğer foruma aykırı bir harekette bulunduysa hemen atılsın. Ama buna yönetim karar versin biz vermeyelim diyorum. Örneğin 3-4 gün önce diğer arkadaşların da uyarısıyla belalı bir çift nickli tespit ettik.Forumdan süresiz banlanan bir nickti hemde. Yönetimi bilgilendirdim ama bu işleri ispatlamak ta her zaman kolay olmuyor. O nedenle çift nick olayına ben de kesinlikle karşıyım.
    Yani beni taraf olarak kabul etmeyin.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin

5.  Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    Kentuf ( kenan*tufan ) yalan demez bana, 2. nick aldım abi dese de atmam, bilgim dahilinde olduktan sonra.

1. nick cezalı değil zaten, manipilasyon yapacak yazılarda yazmaz, yıllardır tanırım kendisini.

telefonum vardır onda, telefonu vardır bende, arada konuşuruz, yemek de yeriz.

kendisi yatırımcıdır, uzun vadeli, araştırır, fabrikayı gider yerinde bakar, arsalarını araştırır, sonra yatırım yapar.
    Ben kentuf ile neredeyse aynı anda konuşuyordum forumda (mevduat başlığında) Proton yazı yazarken. Kentuf kesin olamaz.

Bir de süresiz banlanan bir nicki tekrar girerken tespit etmiştik başka bir nikle ona bakabildiniz mi? Bildirimde bulunmuştum.

Selim beyin yazdiklarindan sonra, eyi keklendigimizi anladim!

Uyanik gecinmemek lazim, adami ayakta uyutuyorlar, valla!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

7.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    4,5400 +0,0490 +1,09%

çıldırdı
    Yuh Sakaryadan geçti dolar.

HTC Desire 816 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Dolar üzdü bizi bugün. Gram altının ve euronun gerisinde kaldı. Merkezin eli rahatladı bugün bu tabloya göre.🤪

Sayfa 961/1023 İlkİlk ... 4618619119519599609619629639711011 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •