Sayfa 962/1000 İlkİlk ... 462862912952960961962963964972 ... SonSon
Arama sonucu : 7996 madde; 7,689 - 7,696 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade

Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Bu,teşekkürler İstanbul afişinin açılımına benzedi Biz yemeyiz.
    TCM yi yad ettik.
    Erkek dedigimi ispatlayın bir hafta yazmayacağım sadece dayım dedim
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Stevan segal zamanı beyaz tvde
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Kalp Hastalığı Riski Hesaplayıcısı

https://www.memorial.com.tr/kalp-has...hesaplayicisi/
    tek nefes ile aralıksız 36 kez nizami şınav çekemiyor isen , her türlü risktesin
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

4.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Stevan segal zamanı beyaz tvde
    steven segal'in seyretmeyi yarım bıraktığın bir filmini , rastgele diğer bir filminin ortasından takibe devam edebilirsin...
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

Alıntı Originally Posted by HAMZA SÜTBIYIK Yazıyı Oku
    steven segal'in seyretmeyi yarım bıraktığın bir filmini , rastgele diğer bir filminin ortasından takibe devam edebilirsin...
    Sikinti yok

6.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Sikinti yok
    kelimene prezervatif tak bari

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Erkek dedigimi ispatlayın bir hafta yazmayacağım sadece dayım dedim
    Benim de dayim vardi rahmetli, yanliz onun seyi vardi deye hatirliyorum, kardesine ise teyze diyorum.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by HAMZA SÜTBIYIK Yazıyı Oku
    kelimene prezervatif tak bari
    Samsung telefon kafasina gore takılıyor

Sayfa 962/1000 İlkİlk ... 462862912952960961962963964972 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •