Sayfa 966/1006 İlkİlk ... 466866916956964965966967968976 ... SonSon
Arama sonucu : 8047 madde; 7,721 - 7,728 arası.

Konu: Viop LVIII

Alıntı Originally Posted by abicim Yazıyı Oku
    kırmızı yol olan genişleyen üçgen neyse de beyaz daralan üçgen sonrası fışkırtırsa seçime dek yavaş yavaş şortçular yuh artık der cambaza. hoş bunların hiçbirini yapmayıp yola devam der mi der küfürden hoşlanıyorsa.
    Abicim bu grafige göre yükseliş daha yeni başlıyor gibi.

Alıntı Originally Posted by Lucky Player Yazıyı Oku
    merhamet edin efendim diye kıvranacağına
    stop loss'una sığınsaydın, şapşal karahanlı
    akıllı geçinip aslında kıvrak zeka yoksunu idi

mesela karahanlı yerine, yarım ekmek norveç uskumrucu ramiz dayı olaydı, tapınağa yüce majesteyle karşılıklı çiftetelli oynamaya giderdi. kendini öyle sorguç çemberine aldırmazdı yani...

mimimimimimimimimimimimimimimimimimi mikrafon ceza

gaspaaaaar , sagooooooo
    dayuuuu ne yazıyorsun anlamış değilim.....daha net yazki senden feyzzzz alaım.....selamlar....

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Doğruya doğru
    9246
    1000 puan eski paraynan 100bin puan, marja bak yahu
    Ben dedim çıtak dayucuğum açarsa bi taraf ihya olur deye
    Tam 120 bing pivan... x2
    Başkara dayu... yarın maserati alıyormuş
    Hafta sonu, 3 erli gruplar halinde bi tur gezdirecekmiş hepimizi
    Vop arabası nasıl olur... öğrenin diye

Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    boşuna açıyon dayı

TL basmanın bir anlamı var mı yahu.. osbir kat değersiz para birimi mi olur.

acilen basacak başka bi birim lazım bize.

baş ekonomistimiz inşallah barekallah bunada çözüm bulacak maşallah

avrupa birliğine toprak hacim ve cisim olarak giremedik ama fiyat olarak girdik. herşey dolar ve euro bazlı.

ben inanıyorum baş ekonomistimiz 66.66 tl yapar bu yılanoğlunu peşini bırakmaz.

tuttuğunu koparan adam gibi adam.
    Sen ne yapacan doları... burası viop
    1 ayda portföyü x2 yaptı viop

5.  Alıntı Originally Posted by abicim Yazıyı Oku
    kırmızı yol olan genişleyen üçgen neyse de beyaz daralan üçgen sonrası fışkırtırsa seçime dek yavaş yavaş şortçular yuh artık der cambaza. hoş bunların hiçbirini yapmayıp yola devam der mi der küfürden hoşlanıyorsa.
    Bir üçgen önceden tahayyül edilemez, düzeltme başlar flat karakterli, bitmez devam eder, komplekse veya üçgene bağlar, olunca, olduğu anlaşılır.

Nacizane, 'Pilava sadık kalın.', en azından İncek'te malikane şansınız olur.

Mouse' un pili bitti, ızdırap içinde çızıktıramıyorum, son grafik geçerli. YTD

Dipteki not: Hedef bölgesindeyiz, fazla da şaapmamak lazım, hayatı idame esastır.

Alıntı Originally Posted by Lucky Player Yazıyı Oku
    dolarda döviz bürolarının tabelalarında

ALIŞ : 31,31 --- SATIŞ : 31,69 yazarsa var ya ahahah puahhhh hella sis farları eşliğinde

var ya ... ne ? var ya öyle bi şarkı işte ( iç ses ) altay ( king of etiler ) & taladro ,,

etiler nights eller havaya meşaleler buraya... müdavime kalın misafire hesapta iskonto adettendir ( kuver hariç )
    O zaman başganı direk içeri alırar 😁

Bu dürzilere sen öğrettin, sen yol gösterdin deye

İstanbul Ticaret Odası (İTO) verilerine göre İstanbul da perakende fiyatlar 2024 Ocak ayında bir önceki aya göre yüzde 6,72 yıllık bazda ise yüzde 76,17 oldu. Toptan fiyat hareketlerini yansıtan Toptan Eşya Fiyatları indeksi ise yüzde 4,69 oranında arttı. Veri 11 ayın zirvesi olarak kaydedildi.

şimşek falan hikaye..

yardır yardır gidiyeh ...
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

Sayfa 966/1006 İlkİlk ... 466866916956964965966967968976 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •