Sayfa 97/205 İlkİlk ... 47879596979899107147197 ... SonSon
Arama sonucu : 1637 madde; 769 - 776 arası.

Konu: PEGYO - Pera GMYO

1. burada bilgi ve beklenti paylaşalım ki önümüzü görelim...

Alıntı Originally Posted by MIRACLE Yazıyı Oku
    Satacak satacak da zamanı gelince Bu fiyatlarda süründürürsem kimse kusura bakmasın demiş kibarca

Farketmez global de istediği oyunu kurmak için bu şirkete ihtiyacı var Ne zaman bunu satar o zaman güven gelir Gerçekten yapacakmış denilmeye başlar Yoksa bu eşek çekmese o kervan yürümez
    -Patron stratejiyi çizmiş...nedeni ni de görmek gerekir...Bazı sektörler..çok sıkıntıya girecek ve büyük el değiştirmeler olacaktır... o nedenle, patronun stratejisi doğrudur ve yalanlamak veya çarpıtmak işe yaramaz....bir an önce "fiyatını bulmuş malları elden çıkaramazsalar" zararına zaten çıkaracaklar...dolayısıyla zaman kısalıyor bana göre...
    YTD

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. Aslında bakılınca hisse alıcılı ama sadece gitmemesi için satanlar baskı kuranlar var

VFD 1100 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by MIRACLE Yazıyı Oku
     Alıntı Originally Posted by BAŞKAN26 Yazıyı Oku
    hisseyi satacak gayrimenkul sektöründen çıkacam diyen kendi kimse bir yerinden uydurmadı demek ki insanlar ağzından çıkanlara dikkat etmeli ak diyeceklerine b.. derlerse olmuyor bu dönemde de bu sektörden zarar ediyorlarsa bunlar dan büyük hırsız yok demektir bu kadar basit kişilerin böyle şirketlerin başında olmaları da oldukça kötü bir durum ne yapacaklarsa yapsınlar artık bu konuda yorum yapmamayı düşünüyorum herkese kolay gelsin allah kurtarsın diyorum
     Alıntı Originally Posted by indian Yazıyı Oku
    http://www.businessht.com.tr/piyasal...n-yol-haritasi

Türkiye'nin kruvaziyer limancılıkta rekabet gücü nasıl? Ülkeye yeni limanlar kazandırılmalı mı?

İstanbul'a bir liman yapılması önemli. Zaten zannediyorum ki bu konuda Ulaştırma Bakanlığımızın bazı adımları var. İstanbul'a mutlaka büyük gemilerin yanaşacağı, 6-8 gemi yanaşacak şekilde bir liman olması gerekiyor. İstanbul'a senede 1-2 milyon yolcu gelip, İstanbul turizmine ve ekonomisine 3-5 milyar dolar arası katkı yapması işten bile değil. Ve bunu bir an önce yapmamız lazım. Çünkü Pire'yi Çinliler aldı, Cosco aldı, ve kruvaziyer ayağına 130 milyon dolarlık bir yatırım yapıyorlar, bizim de bir an önce bunu yapmamız lazım. Türkiye'de de bir ihale açılırsa liman konusunda ilgilenmenin de ötesinde almak için her şeyi yaparız.

Siz bir ortaklık kurdunuz ve sermaye artırımına gittiniz, detayları sizden dinleyebilir miyiz?

Bizim Global Liman'nın halka arzla sermaye artırımının arasında 1,2-1,3 milyar TL civarında para geldi, bu bize yeterli olurdu fakat şimdi bize ortak olan kurum Centricus var. Bize yeni kapılar açacak otaklıkla strateji değişikliğine de gittik. Mesela gayrimenkul sektöründe azalacağız veya satacağız. Konsantre olacağımız 3-4 sektör kalacak.

Tahtada lotları sayıyorlar ...güzel demekki satanlar azalınca...Patronun televizyonda söylediğini, çarpıtmak ihtiyacı doğmuş...

Buralarda biraz daha oyalansınlar ki..fulleyelim...
    YTD..
     Alıntı Originally Posted by MIRACLE Yazıyı Oku
    Satacak satacak da zamanı gelince Bu fiyatlarda süründürürsem kimse kusura bakmasın demiş kibarca

Farketmez global de istediği oyunu kurmak için bu şirkete ihtiyacı var Ne zaman bunu satar o zaman güven gelir Gerçekten yapacakmış denilmeye başlar Yoksa bu eşek çekmese o kervan yürümez
    Anlayın artık, bu hisseden bir cacık yapmayacam, nazlanmayın satın artık demek istiyor amcalar. Kıbrısa otel falan yapmıycam, avcunuzu yalayın diyo, anlayın artık, satın artık, siz satmazsanız ne olacak sonra benim halim diyollar amcalar
    Borsa, ne bir Para Çekme Makinası ne de Kolay Para Kazanma Oyunu değildir. Aksine, tek silahı Bilgi ve Tecrübe olan Dünyanın en zorlu arenasıdır... Yukarıda yazdığım kanaatlerim, asla yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalıdır. Başkasının kanaatleri ile yatırım yapacak kadar bilgisizseniz, borsada kaybetmeniz kaçınılmazdır. Profesyonellerden destek almanızı tavsiye ederim...

5. adam neden senin malına göz diksin be kardeşim zaten malın büyük bir kısmı adamın elinde bu komplo teorileri kurmanın anlamı yok

6. çok yükseldi artık düşmesi lazım bu balonun patlaması gerek taban olsa yetmez bir kaç gün bunu yapması ile belki olabilir gerekirse de açığına satış yapmak lazım

7.  Alıntı Originally Posted by BAŞKAN26 Yazıyı Oku
    çok yükseldi artık düşmesi lazım bu balonun patlaması gerek taban olsa yetmez bir kaç gün bunu yapması ile belki olabilir gerekirse de açığına satış yapmak lazım
    Aslında tahta yukarı gidebilecek durumda.
    Tahtada şu an 10 kademe alış ve satışta satıcılar alıcıların yaklaşık 3 katı.
    645.000 alıcı, 1.712.000 satıcı var.
    Satışı yapmak ise zor. Şu an 0.77 ve altı boş sayılır.
    Mesela 0.74 te 5.007 lot var sadece.

Sayfa 97/205 İlkİlk ... 47879596979899107147197 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •