Sayfa 97/446 İlkİlk ... 47879596979899107147197 ... SonSon
Arama sonucu : 3563 madde; 769 - 776 arası.

Konu: CUSAN - Çuhadaroğlu Metal

1. Borsa gundem genelde boyle durumlari haber yapiyor ama ilginc

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. @RT_Erdogan
    #CUSAN

#EMEKLİLİKFONLARI.
    #yatırımfonu
    3.60 DAN ALDIKLARI #CUSAN HİSSESİ
    1.75 TL BU FONLARIN KİME EMANET EDİLDİĞİ BELLİ.
    FONLARI ZARARA UĞRATIYORLAR
    #EMEKLİLİKFONLARI
    . #yatırımfonu
    http://cimer.gov.tr
    @Akparti
    @MHP_Bilgi
    @RT_Erdogan
    @dbdevletbahceli

Aklıma şu soru da geliyor. Bu hacim neyin nesi? Tahminimce buradaki kara senaryoya kapılıp satanlar varsa onları alıyor ********ler...Bir süre sonra yine açıklama, yine geçirme...!
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

4.  Alıntı Originally Posted by çağrbey Yazıyı Oku
    Aklıma şu soru da geliyor. Bu hacim neyin nesi? Tahminimce buradaki kara senaryoya kapılıp satanlar varsa onları alıyor ********ler...Bir süre sonra yine açıklama, yine geçirme...!

Hacimli düsen piyasa ve hisseden uzak duracaksin dostum.

Alıntı Originally Posted by Gentleman Yazıyı Oku
    Hacimli düsen piyasa ve hisseden uzak duracaksin dostum.
    Bu hacim bu kağıda fazla değilmi? 10-20 bin lotu geçmemesi lazım. KY karkmuş ve ürkmüş durumda. Boşaltmadan batırmazlar. Borsa cini bunlar
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Şimdi ekran başında buradaki feryatları iştahla okuyorlar ve ağızlarının salyası akıyor. Bunu hissediyor ve görüyorum...

7. yatırımcı ilişkileri yerinde ..ya gennel müdür ya cuhadaroğluyla görüşmek iştiyorum deyin.ben yardımcı olayım dediğinde size 1 yıldır anlatıyoruz cözüm olmuyor.. dedim genel müdüre arattıracak..ağlamayana mama yok

Dürüst patronlar hissesine sahip çıkıyor, yatırımcısını koruyor ve geri alım yapıyor. Bunlarda baskı kurup kanla irinle beslenmeye devam ediyorlar. Başınıza büyük bir felaket gelmesi için yaradana dua ediyorum... Haramla kurulan düzen elmette üstünüze çökecektir !!!

Sayfa 97/446 İlkİlk ... 47879596979899107147197 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •