Sayfa 99/341 İlkİlk ... 4989979899100101109149199 ... SonSon
Arama sonucu : 2723 madde; 785 - 792 arası.

Konu: ALMAD - Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları San. Tic. A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Bugün diğer ,hesabımdaki alyağları satıp,pzts günkü kredi kartı borcumu ödeyecektim...ne yapacağım şimdi..üstelik bunu da 15 gün önce 88 kuruştan ,nakit avans çekerek almıştım...heryerden giriyor...
    Arkadaşım sizin adınıza üzüldüm. Belki haddim değil ama değinmeden geçmek istemedim. Aman ha sakın, kredi ile, gerekecek para ile, la bir alıverip bir çorba parası kazanayım diyerekten, aha kağıt gidiyor ben de girivereyim hemen çıkarım diyerekten sakın borsaya girmeyin, aile huzurunuz, ağzınızın tadı kaçar, asabi olursunuz, biri selam verse küfür ediyor gibi gelir. (Ben küfür etmiyorum :) ) benimkisi dostane küçük bir uyarı, geçmiş olsun, inşallah bir daha yaşanmaz. bol kazançlar.

2. anelt te 1,25 maliyetli malı 0,45 den zarara satmıştım, inşallah aynı olayı burada da yaşamayız hakkımızda hayırlısı

3. bugüne kadar bayaa bi gecikmeli de olsa devir süreci tamamlandı sadece yeni üretim tesisinin faaliyete geçmesi kaldı.ancak benim burda kızdığım şey spk'nın çağrı fiyatını iş bittikten sonra değiştirmesi baştan niye onay verdiniz o zaman.buna ilaveten bir de bugün tahtayı kapatması(bir süre izlenmesi-uyarılması için beklenebilirdi) gergin olan küçük yatırımcının moralini bozdu.yapılmaması gereken ne kadar şey varsa spk sağolsun yaptı.ben tekrar üretime başladığı takdirde orta vadede olumlu olacağı görüşündeyim.

4. Beyler hic sirketi arayan oldumu bilgi icin

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by karakoc2841 Yazıyı Oku
    Beyler hic sirketi arayan oldumu bilgi icin

02323768451 iki dakika önce aradım. şükürki hala telefona cevap veren bir bayan görevli var. tahtanın neden kapalı olduğunu sordum. kendisinin santralde çalıştığını bilgisinin olmadığını murat beyin (yatırımcı ilişkileri sorumlusu) toplantı halinde olduğunu toplantı çıkışında aradığımı söyleyip geri dönüş sağlanacağını söyledi. bu arada hani boş salondan yankılı gelirye ses buda aynıydı. sanki boş bir salonda konuşuyor görevli patırtı kütürtü vardı taşınılıyor olabilir. arayın isterseniz

6.  Alıntı Originally Posted by para para Yazıyı Oku
    02323768451 iki dakika önce aradım. şükürki hala telefona cevap veren bir bayan görevli var. tahtanın neden kapalı olduğunu sordum. kendisinin santralde çalıştığını bilgisinin olmadığını murat beyin (yatırımcı ilişkileri sorumlusu) toplantı halinde olduğunu toplantı çıkışında aradığımı söyleyip geri dönüş sağlanacağını söyledi. bu arada hani boş salondan yankılı gelirye ses buda aynıydı. sanki boş bir salonda konuşuyor görevli patırtı kütürtü vardı taşınılıyor olabilir. arayın isterseniz
    bende aradım tum personel toplantı halinde denildi.sanırım borsa genel merkezi tahtayı kapatınca bunlar olaganustu bır toplantı yapma geregı duydular.beklenmedik bir durum olsa gerek.muhtemelen borsa genel merkezi noluyor diye bilgi isteyip tahtayı kapatmıştır.hayırlısı inşallah
    YatırımTavsiyesi Değildir.

7. hayret026 haklı çıktın birdaha seninle aynı hissede asla olmamak gerek :vk:
    YatırımTavsiyesi Değildir.

8. Allah sonumuzu hayir etsin. insallah paramizi kurtarınız

Sayfa 99/341 İlkİlk ... 4989979899100101109149199 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •