Sayfa 99/1002 İlkİlk ... 4989979899100101109149199599 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 785 - 792 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - IV

Erdoğan: Merkez Bankamızın 45,4 milyar doları dövizdir. Yurt dışındaki altınımızı ülkemize getirerek, ülkemizde çıkan altını Türk Lirası üzerinden alarak altın rezervimizi yaklaşık üç kat arttırdık.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Bursa’da 3 ayrı düğüne katılan davetlilerden toplam 42 kişinin Kovid-19 testi pozitif çıktı.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Erdoğan : Koronavirus’de bir suredir olumsuz haberler alıyoruz . Düğün , cenaze ve plajlarda durum iyi değil , hele plajlar çok sıkıntılı , bunlar virüsün yayılmasına sebep oluyor ,vatandaşlarımızdan bir kez daha tedbirli olmalarını rica ediyoruz

Erdoğan : Her türlü toplu etkilinliğe bir süre ara verelim , düğünleri az kişiyle kısa sürede yapalım . Bakın ben en yakınımındakilerin bile düğünlerine katılmıyorum lütfen kurallara uyalım

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Reyiz,Kabine Toplantısı çıkışı Gaz ile açıklaması, yarın borsa etki eder mi dersiniz.?..
    Hem ;Yurtdışında ki Altınlarımızı da ,Parasını verip geri almışız.Rezervimiz 45 Milyar Doları geçmiş..Nede olsa Zengünüz artık.!!.

6. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Erdoğan : Koronavirus’de bir suredir olumsuz haberler alıyoruz . Düğün , cenaze ve plajlarda durum iyi değil , hele plajlar çok sıkıntılı , bunlar virüsün yayılmasına sebep oluyor ,vatandaşlarımızdan bir kez daha tedbirli olmalarını rica ediyoruz
    Eee... Avrupa turist göndermiyor diye caz yap, olanca hızla otelleri aç sonra plaj, bu ne lahana bu ne perhiz?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

8. Yabancı çekti gitti, şahlanıyoruz...
    Devletin koca bankaları pul oldu, 10 dolardan 0.5 dolara indi, coşuyoruz...
    Merkez bankası rezervi 120 milyardan eksiye düştü, pozitif ayrışıyoruz...
    Borç 150 milyardan 450 milyara çıktı, patlama yapacagız....
    dolar Sn Damat geldiğinden beri yükseliyor 7.40 oldu, şenliklere hazır olun...

Adam ne kadar kötü de olsa ''kargaya yavrusu Şahan gözüküyor''... Benim anladığım bu...
    Cumhurbaşkanını Ekonomiyi daha iyi yönetecek birilerinin olduğuna kimse ikna edemez anlamış olduk...

Yabancı yatırımcı arkadaşlar, sizde dönecekseniz dönün artık, boşa beklemeyin hazine bakanının gideceği yok )))

Sayfa 99/1002 İlkİlk ... 4989979899100101109149199599 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •