Sayfa 99/913 İlkİlk ... 4989979899100101109149199599 ... SonSon
Arama sonucu : 7300 madde; 785 - 792 arası.

Konu: KUTPO - Kütahya Porselen

1. Şirketi savunmuyorum ama hak hukuk meselesinde yanlış düşünüyorsunuz. Hak helal etmem demişsiniz. Sizin gibi nice yatırımcılar var belkide onlar kazandılar ve kazanacaklar o zaman hakkınız onlarada geçecek. Bana ona buna. Ve siz hakkınızı helal etmem demişsiniz bunlar tehlikeli cümleler en cokta sizin için. Yok sadece şirkete söyledimde deseniz sizinde kazandığınız helal olmaz o zaman. Burası yatırım yeri şirketi inceler hedefini koyarsın yok incelemeden aldıysan zaten kumar masasına kendi isteğiniz ile oturmuşsunuz demekki ve zaten günaha en başından bulaşmışsınız bu durumda ciddi anlamda hata yapan sizsiniz. Ben bu tür hak hukuk konularını çok önemserim. Umarım tez zamanda zararınızı çıkartarak borsadan uzak durursunuz.

F1453 plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. https://invst.ly/3z7qo

haftalık grafik nasıl güzel mi siz karar verin
    paylaştığım herşey kendi hayal ürünüm olup asla yatırım tavsiyesi değildir.

3. https://invst.ly/3z7sj

bu da günlük grafik bakın analiz edin kararı siz verin.

6,06 tutundu tutundu bir sonra ki destek neresi ben bilemedim..
    paylaştığım herşey kendi hayal ürünüm olup asla yatırım tavsiyesi değildir.

4. 2016 ilk çeyreğe oranla zarar sonrası öz kaynaklarına ve yatırımlarından henüz kar getirisini cebine koymayan köklü bir firma olmasından dolayı 6.68 maliyetli aranıza katıldım. Fakat tahta yöneticilerinin yaptığı psikolojik gerilime bende daha fazla dayanabileceğim sanmiyorum. Nereden geri döner onuda bilmiyorum. Ama zararımı banka hisselerinden çıkarabileceğimi düşünüyorum. Hele de bist bu kadar gerilemişken. Ama kararsızım yine de. Tecrübeli birinden fikir almak isterim dostlar. Zarar şu an 2.7 bin.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by acemi Yazıyı Oku
    https://invst.ly/3z7qo

haftalık grafik nasıl güzel mi siz karar verin
    Abi ben şu an telden bakabiliyorum. Bilgisayardan hafta sonu enine boyuna bakar hem grafik atar hemde yorumlarım. Zaten yarım seans sonra 3 gün tatile giriyor borss

6. Bak acemi abi tmsn başladı

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ereğli/Zonguldak
    Gönderi
    89
    90'lı Yıllardan bu yana bu hisseden zarar etmemiştim. Bu defa iyi bilanço beklentisi ile 7.20 lerden maliyetlendim. Çok kötü gelen bilançodan sonra hemen çıkmamakla hata ettim. Bundan sonra da geçen yıl 6 aylık bilançoyu açıkladıktan sonra oluşan 4.95 - 5.64 arasındaki boşluğu doldurmaya giderse şaşırmam.
    Bekleyenin zararını çıkaracağını düşünüyorum ama oldukça zaman alacaktır.

YTD. Herkese hayırlı kazançlar.

8. Dolar bazlı grafikte boşluğu doldurdu dolduracak. Buralardan tepki gelmesi gerekiyor. Gelmediği takdirde bizim bilmediğimiz başkalarının bildiği çok olumsuz bir şey var diyebiliriz. Bilançonun iyi gelemediğini bahane edip bu kadar salınmasının altında başka bir neden olabilir. Ya cidden şirket batıyor, yada iyi haberler gelecek, milleti döküp alttan alarak fişekleyecekler.

Sayfa 99/913 İlkİlk ... 4989979899100101109149199599 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •