Sayfa 994/999 İlkİlk ... 494894944984992993994995996 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 7,945 - 7,952 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by kafkaf Yazıyı Oku
    Benim yazmanın bir değeri yok diye düşünüyorum. 10 anketin 7-8 i Mansur yavaş diyordu.

Yine YouTube da Ankaralılar ile yapılan söyleşiler de Mansur yavaş fark atıyordu...

Ben yazsam ne olur yazmasam ne olur :-)
    Youtube söyleşileri öyle diyorsa doğrudur

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by Omega0607 Yazıyı Oku
    Youtube söyleşileri öyle diyorsa doğrudur

Halk ın içine karışıp yapılan söyleşiler yanıltmadı. Özellikle büyükşehir seçim sonuçları bunu doğrular nitelikte...
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,052
    Mevduatı etkileyecek veri akışıdır.

“Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

4. 15 dk. gecikmeli hacimli tahvil-bono kesin alım satım pazarı işlemlerini nereden izliyorsunuz?

5.  Alıntı Originally Posted by kafkaf Yazıyı Oku
    Halk ın içine karışıp yapılan söyleşiler yanıltmadı. Özellikle büyükşehir seçim sonuçları bunu doğrular nitelikte...
    Tunceli çok ilginç oldu .Komünist partili bir belediye başkanı .Ordada iyi işler yaparsa insanlar ilerde partiye değil çalışacak kişiye oy vermenin önemini anlarlar ,siyasetin rengi değişir belkide ilerde..

Alıntı Originally Posted by memorex Yazıyı Oku
    15 dk. gecikmeli hacimli tahvil-bono kesin alım satım pazarı işlemlerini nereden izliyorsunuz?
    Matriks gibi programlarda derinlik gösteriyor fakat ücrete tabiii

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,937
    Medyanın büyük çoğunluğu halen utanmazca İstanbul'da Binali Kazandı diye yazıyor. Halbuki YSK Başkanı en son saat 11 civarı açıklama yaptı ve İmamoğlu'nun önde olduğunu tam sayılarla verdi. Yabancı medya dahi doğru haberi verirken Hürriyet, Milliyet rezaleti devam ettiriyorlar. Yalaka basını yazmaya gerek yok zaten

Sözcü ve Habertürk de son rakamlar var..
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,937
    İstanbul Ticaret Odası'nın (İTO) 1995 bazlı verilerine göre, Mart 2019 itibarıyla Ücretliler Geçinme İndeksi yıllık ortalama yüzde 15,90 ve Toptan Eşya Fiyatları İndeksi yıllık ortalama yüzde 21,04 yükseldi.

Kaynak:Habertürk
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 994/999 İlkİlk ... 494894944984992993994995996 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •