Sayfa 192/305 İlkİlk ... 92142182190191192193194202242292 ... SonSon
Arama sonucu : 2434 madde; 1,529 - 1,536 arası.

Konu: CRDFA - Creditwest Faktoring

Yaş kemale erdiğinde anlaşılır Uv temettü yatırmcısı ne demek, 2008 krizinde bir tanıdığım ısrarla trade etmek için hisse senedi önermemi istedi, kendisine birkaç sorum oldu Ereğli, Garan Tüpraş Hektaş Adana Çimsa batarmı?alt kademelere ineceği kadar inmiş al ve 10 yıl unut diye tavsiyede bulunmuştum. belirli aralıklarla bir araya geldiğimizde konuşup hasbihal ettiğimizde iyiki dinleyip Uv yatırımcısı olmuşum der ve şimdi hatrı sayılır miktarda hisse senedi mevcut birkaç şirketin düzenli genel kuruluna katılıp tutanaklara olumlu yada olumsuz düşüncelerini kaydettirir...

240 kuruş temettü süper ancak benim kafamı bocuklendirdi.bayram değil seyran değil nereden çıktı.dolar firlayinca tefeci olup çok mu kazandı ki bukadar temettü dağıtacak.gomu mu buldu.yada holding ,banka zorda da nakit ihtiyacı mı var? Normalde tavan olmalı bu habere.ama %3 yapmış.demekki !!!

Alıntı Originally Posted by iberata Yazıyı Oku
    sevgili güven kardeşim çok haklısın ama gel gör ki fiyatlama için senin yazdıklarını piyasa fazla dikkate almıyor...batık şirkete tavan yaptırabiliyor...burası borsa
    Cok bos yapiyorsun madem inanmiyorsun hisseye bu sayfada ne işin var arkadas git msgyo ya yatirim yap insanlarinda sevkini kiriyorsun harbi bos adamsin

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by Blue_night Yazıyı Oku
    Yaklaşıl 23 yıldır borsa yatırımcısıyım, çok karlı dönemler çok zararlı dönemler ekonomik krizler gördüm. Edindiğim en büyük tecrübe ve deneyim şudur ki temettü yatırımcısı olmak ve o yatırımların meyvesini yemenin verdiği hazzı hiçbir dönemde yaşamadım. Zira Hektaş 0,73 Crdfa 0,52 Isyat 0,43 Çimsa 3,78 Adana B 2,13 maliyet ile ve huzurla temettülerini alıp mutlu mesut ve gönül rahatlığı ile elinizden öper iki evladım için yatırım yapmaktayım. Hiçmi trade yapmıyorsun diye soracaksınız elbette var ancak yatırımlarımın %95 temettü hisselerinden oluşmaktadır.. forumda Epikur hoca vardı yazılarını şiddetle okumanızı öneririm..

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Epikur hocanin yazilarini okudum gercekten cok verimli uzun zama fkr yokmu acaba aziz abi var yalin rumuzlu oda cok yardimci oldu sagolsun.

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. terbiyeli ol boş sensin...işine mi gelmedi...bu tepki ancak boş adam tepkisi olur...bak kimse senin tepkini vermedi...sen boşver yazdıklarımın neresi yanlış kof

6. bi de yeni üyesin koçum terbiyeli ol

7. ben her yerde fikrimi yazarım bu mecra böyle...istersen artık buralardan kaybol madem tahammülsüzsün

8. alttan almak için karalıyorum var mı

Sayfa 192/305 İlkİlk ... 92142182190191192193194202242292 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •