Sayfa 22/124 İlkİlk ... 1220212223243272122 ... SonSon
Arama sonucu : 988 madde; 169 - 176 arası.

Konu: GWIND - Galata Wind Enerji A.Ş.

Alıntı Originally Posted by xhalukx Yazıyı Oku
    Helal olsun diyorum sadece.
    Izahnameyi okmaya usenen, oransal mi esit dagitim mi olacagini dahi forumdan ogrenen bir ``yatirimci `` tavan bozduktan sonra ekleme yapip yatirim yapiyor.
    Hakkaten helal olsun.
    Bol kazanclar dilerim.

SM-N980F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yahu kafa buluyorsunuz sanırım. Enflasyonu olan para birimine yatırım yapılmaz. Bizim borsamız vur kaç yeri.

Alıntı Originally Posted by Cilginfenci Yazıyı Oku
    Halka arz olan şirketlerde 1 yıl takip etmeden hayatta almam. Tavan bozulur ilk tabanda biraz daha ekleme yaparım. Fiyat hareketleri oturunca verir geçerim.
    Bu hareket tarzı ile turex de güzel zarar yazmışsındır. Halka arzların faturaların çıkacağı yatırım aracı sananlara bi süre sonra güzel bir fatura çıkar.
    Kumar tarzı yatırımın sonu da her kumarbazın başına gelen ile aynı olur.
    Şeytanınız bol olsun ne diyeyim.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

Alıntı Originally Posted by xhalukx Yazıyı Oku
    Sonra bi 10 sayfa da ne zaman isleme baslayacak mihabbetleri gider.
    Ardindan 20 sayfa da kac tavan yapar muhabbeti baslar. Sonra forum normale doner

SM-N980F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ekleme yapayım.
    İşleme basladıktan sonra bende alıs emrı verıyor ama bana neden gelmıyor dıyenlerın sayfasıda olacak
    Söyledıklerım Benı Baglar Kesınlıkle Yatırım Tavsıyesı Degıldır.

Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    Bu hareket tarzı ile turex de güzel zarar yazmışsındır. Halka arzların faturaların çıkacağı yatırım aracı sananlara bi süre sonra güzel bir fatura çıkar.
    Kumar tarzı yatırımın sonu da her kumarbazın başına gelen ile aynı olur.
    Şeytanınız bol olsun ne diyeyim.
    Tureksi karla bozdum. Zaten cok fazla tutmayı düşünmüyordum.

5. Halk yatırım daha hesaplara geçmemiş sanırım yarın bakacağız artık kaç lot gelmiş

6. Orta uzun vade için nasıl bir kagıt sizce?

7. Osmanlı yatırım gözükmüyor parada yok hissede gelmemiş

VIA A4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Şirketin rüzgar ve güneş enerjisi santrallerinin çoğunun YEKDEM kapsamında olup ürettiği enerjiyi dolar cinsinden satması .(Doların çıkması şirket lehine)

En büyük handikaplarından biri halka arz edilip şirket kasasına hiç para girmemesi,çünkü halka arz ortak satışı yoluyla gerçekleşti.(Dohol) Ve en büyük soru işareti şirketi sahibi Doğan Holding ve dolayısıyla Aydın emmi.Bu arzdan gelecek para direkt dohan holdinge gidecek ama şirket hareketlerini incelemek lazım.

Velhasıl şirket 17-18 f/k ve pd/dd 3 olarak işlemlere başlayacak.Sektör ortalamalarında genel olarak yani ucuz değil.Diğer arzlardaki gibi ben şahsen öyle tavan tavan serileri yapacağını düşünmüyorum. Tabiiki burası borsa neler olacağını kestirmek mümkün değil.Herkes için hayırlısı olsun..

Sayfa 22/124 İlkİlk ... 1220212223243272122 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •