Sayfa 209/458 İlkİlk ... 109159199207208209210211219259309 ... SonSon
Arama sonucu : 3664 madde; 1,665 - 1,672 arası.

Konu: KLNMA - T. Kalkınma Bankası

1. Çok güzel panik yaptırıyorlar...Bugun bu hengame de + açması lazım gibi görünüyor.Aşağıda ky satıcısı yok 19 üstünde ky satıcısı 19 altında tahta yapıcı var...En sonunda insaları hissey indirip kaldırıp bunalıma itiyorlar...Ve çoğu kişi satayım kurtulayım diyor.Çünkü bir çoğu yüzme bilmeden okyanusa girdi...Bu hafta git gel yapacak gibi duruyor...Anında panikliyor.Yatırımcı 20 üstü vermek istemiyor ky 19 altı satmak istemyor tahta yapıcı arada lot devri yapıyor....Bugun toz duman burası ama 15-20 arası bugun gidip gelir gibi duruyor.Hissenin geri dönmesi olumlu işaret demekki alıcı var...Bende merakla bekliyorum 3 aktör ne yapacak bugun ama işi bilen için çok güzel alsat gibi duruyor...Bugun tabana yakın yine lotu yığarsa tahta yapıcı son alım fırsatı olabilir bu haftanın...

2. bu hisselere ağzı sulananlar ve ona destek olanlara olumlu bakmıyorum. yönetimin elinde her türlü yetki var bu bir mirastır bu miras da yapılması istenenler yerine getirilmiş mi getirilmemişmibuna bakmak gerekir ve bunun araştırılması gerekirdi eger yerine getirilmiyorsa o zaman yerine getirilmesi için girişimlerde bulunması gerekir.andımızla ilgili adını yazmıyacagım bir bayan gazeteçinin yazdıgı bu gün manşetlerde bahanesi besteleyenmiş andımızdaki türk olmak dogru olmak ..saymak .. sayılmak hangi türküm diyen dürüstün işine yaramaz.

3.  Alıntı Originally Posted by kahramanbey Yazıyı Oku
    Cuma günü tabandan almasaydim .İp boynumdayken risk aldım.Bugün 19.80 ortalama ile 4.500 lotu verdim.Sabah size dedim çizer bu diye .sabah aldığım 15.90 da 1.000 lotu yarın en kotu 17 den versem bir daha da bulasmam.İster uzaya firlasin

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Allah iyiligini versin dostum bencede iyi yirtdin.sen bana derken iyi cesaret etdin diye sen daha cilgin ciktin.sukur ikimizde guzel karli ciktik.daghl takip et derim.

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Kahramanbey arkana yaslan ve buralari sessiz birakma

5. benim sabah ki 1.000 lotlar var 15.80 onun üzerine 18 den 1 lot bile eklemedim bu kadar yeterli ...yarın onuda vericeğim
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

6. Ben çıktım hisseden bakalım neler olacak. Başka bir soru sormak istiyorum.
    Pd/dd ve fk'sı çok arttı diye konuşuldu bu hissede ancak mesela SOKM de PD/DD=21 FK=58 şu an. KLNMA pd/dd 7 civarı. Birisi yorum yapabilir mi, neden KLNMA da çok arttı dedik ancak SOKM de kimse böyle bir şey söylemiyor? Ytd.

7. Oyle boyle birileri aliyo birileri satiyo demekki alicisi var , her kes temkinli , bakalim resmi gazete onayindan sonra esas sozlesme degisikligi nelere kadir gorucez .....

Sayfa 209/458 İlkİlk ... 109159199207208209210211219259309 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •