Sayfa 495/1003 İlkİlk ... 395445485493494495496497505545595995 ... SonSon
Arama sonucu : 8022 madde; 3,953 - 3,960 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XX

1. Haftaya Pazartesi günü yani bayram haftası acaba Perşembe günü satanlar yatıyor mu
     Alıntı Originally Posted by kerem34 Yazıyı Oku
    İdari izin olduğundan pazartesi tam salı günü yarım gün açık..
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    nadir
    23.32 alış 23.40 satış

piyasa
    23.66

yahu nasıl bir ülke olduk ? kim neyin kafasını yaşıyor anlamak mümkün değil !

bu işin sonu nerde bitecek bakalım ?
    Üstadım , akıl tutulması diyordum önceleri.
    Sonra düşündüm. Yok ki. Olmayan bir şey nasıl tutulsun?
    Her şeyin bir sürü farklı fiyatı var:
    Dövizin, Serbest piyasa, banka kuru, Şahap kuru, MB dönüşüm kuru …..
    Faizin, Politika faizi, mevduat faizi, referans faiz (TLREF), hazine bonosu faizi, kredi faizi , kredi kart faizi ….
    Enflasyonun, TÜİK, TÜFE, ÜFE, Enag, çekirdek …..
    İşin ilginci hepsi de yanlış.

Duhul
    Aug 2020
    İkamet
    İSTANBUL-- BEYKOZLUYUZ
    Gönderi
    458
     Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    nadir
    23.32 alış 23.40 satış

piyasa
    23.66

yahu nasıl bir ülke olduk ? kim neyin kafasını yaşıyor anlamak mümkün değil !

bu işin sonu nerde bitecek bakalım ?
    Nadirin ekrana takılmayın kendileride pek bakmaz zaten

4.  Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    Allah kimseyi sağlık ile sınamasın.hatta yakınlarını bile..annem 2.5 yıldır hastalıkla uğraşıyor, son birkaç ayı için profesyonel bakım lazom olacak diye bir yer bakayım dedim 20-25 bin tl ler havada uçuşuyor.her hastane yatışımız 8-10 bin tl..1 sene ömür biçilmeyen hastalıkta 2.5 yıl oldu ama yolun sonuna geldik dedi dr..hastalık teşhisi konduğunda herkes uzaklaştı..gerçi babamıda kanserden kaybettiğimde aynı şeyleri yaşamıştım..hastalık olunca akrabalık eş dost yalan oluyor.hatta hastanede görüyorum adam hasta , eşi bile yanına gitmiyor telefonda oyun oynuyor..
    Paranızı yiyin ancak yaşlılığınızda tek başına kalacakmışsınız gibi de kenarda o miktarı hesaplayıp tutun..gün gelecek çocuğunuzu bırakın eşiniz bile bakmıyor yeni nesil ne yazık ki..sonra diyorum kim için ne için birikim yapıyorum..
    Geçen şu mesajı atmıştım..annemin durumu ağırlaşınca düzgün bir hasta bakım evi buldum özel ilgilenecekler..
    Yatışı yaptım.odasına eşyaları çıkarırken merdiveni yeni yıkamışlar düştüm..
    Omzum çıktı.operasyon geçirdim.yeni ebe geldim..bir insan bu kadar mı sınanır çok merak ediyorum..

Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    Geçen şu mesajı atmıştım..annemin durumu ağırlaşınca düzgün bir hasta bakım evi buldum özel ilgilenecekler..
    Omzum çıktı.operasyon geçirdim.yeni ebe geldim..bir insan bu kadar mı sınanır çok merak ediyorum..
    geçmiş olsun
    hani uygun bi espirimi bilmem ama benim başıma bunlar gelse en son olanı bizim temel gibi en az kurbana saydırırdım
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Aug 2020
    İkamet
    İSTANBUL-- BEYKOZLUYUZ
    Gönderi
    458
    Şer bildiklerinizde hayır, hayır bildiklerinizde şer vardır. Allah beterinden korusun geçmiş olsun....

7.  Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    Geçmiş olsun kardeşim. Bende ilaç ve tıbbi malzeme raporu ile uğraşıyorum. Hapçılar yüzünden rezil oluyorum. Benim nöropatik ağrı için kullandığım ilacı hapçılar kafa için kullanıyor. SGK sağlık bakanlığı sürekli soruşturma yapıyormuş ilaç yüzünden bizde numune hastanesinde hepsini avcumuzu yaladik. Benim 8 yıldır raporumu çıkaran Dr abisi kanser tedavisi gördüğü için izin almış. Bugün anladım ki ilave yeni bir Dr bulmam lazım yoksa rezil olacağım. Bugün bir şey dikkatimi çekti özel hastaneden kamu hastanelerine geçiş çok kolay sanki uzman doktorlar çok çabuk geçiyor uzman açığı var gibi.

8. Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XX

Büyük geçmiş olsun.
    İnsan hayatında bazen böyle dönemler oluyor maalesef. Herşey üst üste geliyor. Sanki hayat sizin üstünüze oynuyor. Sonra etrafına bakıyorsun, ulan bir tek ben ızdırap çekiyorum, herkes çok mutlu.
    Truman Showun başrolünde gibi hissediyorsun kendini.
    Ama size iyi bir haberim var. Bu zor günler geçiyor ve herşey normale dönüyor. Hatta iyiye de gidecek. Buna emin olabilirsiniz.
    Nerden mi biliyorum?
    Kendimden.
    Not: Neredesiniz bilmiyorum. Sanki İstanbul diye hatırlıyorum. İzmir’de bildiğim iyi bir yaşlı bakım evi var. Lazım olursa özelden yazabilirsiniz.

Sayfa 495/1003 İlkİlk ... 395445485493494495496497505545595995 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •