Sayfa 321/1030 İlkİlk ... 221271311319320321322323331371421821 ... SonSon
Arama sonucu : 8234 madde; 2,561 - 2,568 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. Zamanın da uyardık
    Satmayın yarından sonra lazım olur dedik...
    Yandaşlara haraç mezat satmayın/peşkeş çekmeyin Cumhuriyet in değerlerini/fabrikalarını dedik...
    Yok dediler:"BABALAR GİBİ SATACAĞIZ" dediler....

İstanbul u bilen bilir
    1 m2 boş alan kalmadı
    Kupon arazileri sata sata Edirne sınırına dayandılar ...
    Fatih mezarında dört dönüyordur...

Şimdi satacak şeyde kalmadı
    Tulumbada su bitti şimdi palyatif çözümlerle günü kurtarmaya çalışıyorlar..
    Atalarımız bu durumlar için:"TEDBİRSİZ HELAYA OTURAN, DOMALARAK TAŞ ARAR" demişler...
    Ne güzel demişler...

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

2.  Alıntı Originally Posted by trion Yazıyı Oku
    real gecen haftaki seviyesi 4.25 te heleki ruble gecen haftaki seviyesi 70.50 de olsaydı dolar tl 6.60 larda olurdu ..onlar tuttu fazla yukselememesinin nedeni bu ...
    Kısacası dolar endeksi: 93,82
    95 üstü olsa iyi şuan dediğiniz gibiydi.

vakıfbank subeler ne oran veriyor ? ,ozelbankacılık dısında 27 oran alan varmı ?

4. %45-50 baglayacagız acıkladıkları hersey bos uzun vade isler bugunden yarına hangisini yapılacakta ekonomiye faydası olacak 100 gunluk plan acıklandı peki iclerinden bugune kadar hangileri yapıldı ? kendi kanallarında bile bunu haber yapmadılar hala mesela sunu sunu yaptık diye ....tek yok yuksek faizle para cekmek baska yolu yok yok .

5.  Alıntı Originally Posted by bonocu78 Yazıyı Oku
    Ben de 2 yıldır dayak yiyen TL mevduatçıyım,son umudum bu OVP idi biraz dolara girebilmek için..Ne yapayım,bu seviyeden dolara girmeyi benim ki yemiyor...Bence borsada çoook daha aşağısı mümkün..borsayı tutan zaten yabancı..adamlar 2 ayda kurdan %40 zarar yazdılar,bırakmıyorlar ki borsa düşsün.Bir de borsadaki yabancı da kaçmaya başlarsa.......
    Sizi forumdonanımdaki başlıktan da biliyorum.
    Ben şöyle yaptım. Mevduat faizi gerçekten yüksek ama çok fazla olumsuz şey var.
    Bu dolar gördüğü yeri unutmaz. 7 üzerine 2019'da atacaktır diye tahmin ediyorum.
    Mevduattaki parayı bozmadan aydan aya elime geçen para ile parçalı dolara gireceğim. Mevduattan elde ettiğim faizin de bir kısmı ile girebilirim doların o anki durumuna göre.

Bknz: 6.37 şuan, benim aldığım yere geldi.
    Ben aldığımda OVP kötü etki edecek diye dolara aldım. Lakin erken almışım.
    6.15'lerden almaya param kalmadı.

6. Yep de 2018 dolar kuru tahmini 4.90 şu an dolar 6.37 2021 dolar tahmini 6.20 şimdiden 2022 kurundayız ... keşke gerçekçi program açıklasalardı

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by kerem34 Yazıyı Oku
    Yep de 2018 dolar kuru tahmini 4.90 şu an dolar 6.37 2021 dolar tahmini 6.20 şimdiden 2022 kurundayız ... keşke gerçekçi program açıklasalardı

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    ne bekliyordun ki daha once 1.90 kur hedefi koyan baskalarımıydı ovp de ....bir bakıma bu kur tahminleri faizleri artıracaklarının da gostergesi benim icin .

8.  Alıntı Originally Posted by trion Yazıyı Oku
    ne bekliyordun ki daha once 1.90 kur hedefi koyan baskalarımıydı ovp de ....bir bakıma bu kur tahminleri faizleri artıracaklarının da gostergesi benim icin .
    Dolar şu an 6.37 iken 2018 kur hedefini 4.90 belirlemek sonrada ovp açıkladık çok gerçekçi demek .yazık üzücü 4.90 ne ya sanki başka bir dünyadalar ovp de kur hedefi 4.90 2018 sonu

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 321/1030 İlkİlk ... 221271311319320321322323331371421821 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •