Sayfa 295/363 İlkİlk ... 195245285293294295296297305345 ... SonSon
Arama sonucu : 2899 madde; 2,353 - 2,360 arası.

Konu: GARFA - Garanti Faktoring

1. ***GARFA*** GARANTİ FAKTORİNG A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel)

***GARFA*** GARANTİ FAKTORİNG A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel) )

İlgili Şirketler []
    İlgili Fonlar []
    Türkçe
    Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Hayır (No)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    -
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Hayır (No)
    Bildirim İçeriği

Açıklamalar

Şirketimizin mali tablolarında Diğer Faktoring Alacakları-Yurt Dışı hesabında sınıflanmış 4.659.767,29 EUR ile 9.457.303,69-USD anapara, faiz, komisyon ve bsmv tutarından oluşan toplam alacağımızın tahsili şüpheli hale gelmesi nedeniyle 171.00- Tasfiye olunacak alacaklar hesabına aktarıldığını ve Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu tarafından yayınlanan Finansal Kiralama, Faktoring ve Finansman Şirketlerinin Muhasebe Uygulamaları ile Finansal Tabloları Hakkında Yönetmeliği'ne uygun olarak özel karşılık ayrılmaya başlandığını, bu durumun bilançoda yaratacağı etki 30 Eylül 2018 tarihinde sona eren ara hesap dönemine ait finansal tablolarda detayı ile yer alacağını bildiririz. İşbu açıklama sermaye piyasası aracının değeri, fiyatı ve yatırımcıların yatırım kararları üzerinde etkili olma olasılığı bulunduğundan yapılmıştır.
    Saygılarımızla.

2. 22.10.2018 11:21<br />
    <br />
    <br />
    Dövizdeki dalgalanmanın ardından borçlanmanın arttığı banka, finansman ve faktoring şirketlerinin borçlarını devralarak para akışını sağlaması planlanan &quot;İpotek Finansmanı Kurumu&quot; kuruluyor.Türk bankacılık sektörünün uzun süredir üzerinde durduğu kredilerin menkulleştirilmesi için ilk somut adım atılıyor. Türkiye Sermaye Piyasası Birliği (TSPB), kredi kurumlarının kredilerini devralacak ve menkul kıymetleştirme yapabilecek İpotek Finansmanı Kurumuâ��nun (İFK) kurulması için kolları sıvadı. Kurulacak şirket finansal piyasaların büyük oyuncularını tek bir çatı altında birleştirmiş de olacak.Dünya gazetesinden*Julide Y. Gürdamarâ��ın haberine göre,*TSPBâ��nin önerdiği modelde Türkiye Bankalar Birliği, Türkiye Katılım Bankaları Birliği, Türkiye Sigorta Reasürans ve Emeklilik Şirketleri Birliği, Finansal Kiralama Birliği olmak üzere 5 birlik ile Hazine, EBRD ve Avrupa Yatırım Bankası gibi uluslararası kurumların ortak olduğu bir yapı öneriliyor. İFK; bankaların, finansman şirketlerinin, finansal kiralama şirketlerinin ve faktoring şirketlerinin kredi portföylerini satın alarak nakit akışlarına dayalı menkul kıymet çıkartacak. Böylece bu kurumlar, sermaye yeterliliği ve likidite anlamında rahatlayacak, reel sektöre daha düşük faizli kredi sağlayacak.Böylece kredilerden kaynaklanan riskleri, kendi portföylerinden çıkardıkları için, kredi faizlerinin düşmesi ve net faiz marjının daralması da söz konusu olacak. SPK ve Hazineâ��de de alt çalışma grubu kuruldu ve kurumların önümüzdeki günlerde konuya yönelik bir toplantı yapması bekleniyor. <br />
    Kaynak Yeniçağ: 'İpotek Finansmanı Kurumu' geliyor

3. Komşu forumdan alıntı yaptım, hitit rumuzlu beyefendi paylaşmış teşekkür ediyorum

4. Garfa iyidir enseyi karartmayın. Uzun vadeli desteğinde şu an belki biraz ihlal yapar yarın ama olsun. Gitti mi sağlam gider şu an bende yok ama çok para kazandım garfadan.

GT-I9500 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Kademeler bomboş herzamanki gibi,
    Kar etse ne olucak zarar etse ne olucak,
    Hisseleri toplayanlar kaçdan aldıda buralardan satıyor yada satıcaklar,
    At koşturuyorlar at,hisse çıkmaya başlıyor kendileri indiriyor,topladığın hisseyi sahibi olduğun hisseyi götürmemek için büyük uğraşları var,

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

6. Uzun zamandir Garfa nin zarar acikladigana şahit olmamistim

7. Çok pişmanım arkadaşlar bu şirkete yatırım yaptığım için çok pişmanım, içi boş bir şirket ve yatırımcısına hiç destek olmuyor, şimdi ben bu şirketi neden alayım? Artık hiçbir albenisi kalmadı

8. Şim di. Alcaksın ker edin ce satcaksın kereden şir kedi alırsan herzaman risk vardır enkötüyü gördü

Sayfa 295/363 İlkİlk ... 195245285293294295296297305345 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •