Sayfa 640/1000 İlkİlk ... 140540590630638639640641642650690740 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 5,113 - 5,120 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

Twitten Isid den de bahsediyor ama ben bu twitte bir tehdit anladim. Ozellikle eger kurtlere saldirilirsa olan kismindan.

Yarin ola hayrola bakalim.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    20 dakika sonra tokya acilacak. Asil hareket orada. Turk medyasi da uyusun.

Çok bişey olmaz. Bu sadece uyarıydı.
    Yarın ki demeçler önemli.
    Oy için her an restleşme adına her an harekat başlatabilir.
    En önemli konu şu. Abd öyle ciddiye alıyor ki bu durumu. Neden gözünün üstünde kaşın var deme ihtimali çok yüksek.

3.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Twitten Isid den de bahsediyor ama ben bu twitte bir tehdit anladim. Ozellikle eger kurtlere saldirilirsa olan kismindan.

Yarin ola hayrola bakalim.

hepsi bu yazıda..

“Suriye’den çok geç kalmış çekilmeye başlarken, IŞİD’in bölgesel halifeliğinden geriye kalan çok az şeyi de, bir çok yönden sert bir şekilde vuruyoruz. Yeniden toparlanırlarsa, yakındaki mevcut üslerimizden yeniden saldıracağız.”

“Kürtler’i vurmaları halinde Türkiye’yi ekonomik yönden mahvederiz. 20 millik bir güvenli bölge yaratacağız ve aynı şekilde Kürtler’in Türkiye’yi provoke etmesini istemiyoruz.”

“ABD’nin uzun vadeli Suriye’de IŞİD’i yok etmesi politikasından en çok faydalananlar Rusya, İran ve Suriye oldu. Biz de yarar sağladık ama askerlerimizi eve getirmenin zamanı geldi. SONU GELMEYEN SAVAŞLARI durdurun!

4. beş dakika sonra attığı tweetle az bir gevşedi usd.

"....Likewise, do not want the Kurds to provoke Turkey. Russia, Iran and Syria have been the biggest beneficiaries of the long term U.S. policy of destroying ISIS in Syria - natural enemies. We also benefit but it is now time to bring our troops back home. Stop the ENDLESS WARS!"
    https://twitter.com/realDonaldTrump/...86625672376322

Simdi Reis in tutumu onemli bu durumda. Ya sen kimsin allahsiz derse filim kopar, yok kardesim sen istersinde ben yapmaz miyim derse bir sey olmaz

Ama secim oncesi milliyetci oylar lazim. Bunun icinde bir film lazim.

6. halimize bak. ülkenin ekonomisi bir adamın belki de kafası güzelken yazdığı 2 satıra bakıyor. güçlü türkiye... yersen.

7. yarın sözcü kalın abd kendine gelsin der salı grup toplantısı reis ucan tekme atar adaylar belirlendi ve secim startı verilir

Sayfa 640/1000 İlkİlk ... 140540590630638639640641642650690740 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •