Sayfa 506/602 İlkİlk ... 6406456496504505506507508516556 ... SonSon
Arama sonucu : 4815 madde; 4,041 - 4,048 arası.

Konu: Haftalık Hisse Paylaşım II

1.  Alıntı Originally Posted by Başkan_3455 Yazıyı Oku
    Sözüm ona sözü her defasında seçime getirenlere!

Hadi diyelim üç ay sonra seçim olacak, muhalefet partileri bu güne kadar hangi güveni verdi de bu millet oy'unu verip iktidar yapmadı?
    Proje açıkladılar da millet körü körüne mi 19 yıl şu an ki iktidarı seçti?
    Ülkesini batıya şikayet edip bu ülkeye yatırım yapmayın diyen muhalefet değil mi?
    Ve gizli kapılar ardında IMF ile toplantı yapan yine muhalefet değil mi?

Yani ortada gerçekten halkı ikna edecek projeler yok güven desen o da yok.
    Bu durumda seçim olması belirsizliği ve ülkeye olan güveni daha fazla zedelemez mi?
    Şunu diyorsanız, bunlar gitsin de ne olursa olsun o zaman durum bambaşka demektir.
    Ülkesini düşünen hiç kimse ne olursa olsun diyemez!
    Diyen ülkesini düşünen değil, sadece meseleye ideolojik yaklaşıyor demektir.

Not: Bu sayfayı uzun süredir ziyaretçi olarak takip ediyordum sonrasında üye oldum.Özellikle başta Çelik hoca ve Esma hanım'ın faydalı yorumlarını takip ediyorum.Fakat, son zamanlarda borsa dışı yorum yapanların yatırım yapan insanların psikolojisini etkilemeye çalıştıklarını düşünüyorum.Sürekli borsa dışı sayfa dolusu siyasi ve ideolojik fikir paylaşmaları rahatsız edici.Tabi ki herkes fikirlerini paylaşmakta özgür.Bunu yaparken şunu da unutmamak lazım.Bura da her düşünceden insan olabilir ve bunu düşünerek fikir paylaşılmalı.Siyasi ideolojik fikirler değil.
    aynen katılıyorum .saygılar .burası borsa forum siyasi ideolojik paylaşım yeri değil .

2. Hala iki tane önemli beklenti var. Doğu Akdenizdeki enerji kaynağı ve Kanal İstanbul. Umutlu olmaya devam edeceğiz.

3. Lütfen endeks ve hisselere odaklanalim.

4.  Alıntı Originally Posted by atmaca124 Yazıyı Oku
    aynen katılıyorum .saygılar .burası borsa forum siyasi ideolojik paylaşım yeri değil .
    Bu haftaki çifte taban tamamen siyasi/ideolojik bir nedenle yaşandığı için alınan bu yanlış kararı ve ülkeye verilen milyarlarca dolarlık zararı yazıyorum kardeşim.

Normalde siyaset yapılmamalı evet. Ancak bu hafta durum farklı, çünkü düşüşün tek nedeni siyaset.

Ne Trump tweet attı, ne Biden telefon etti, ne AB mesaj verdi.. Hiçbir şey olmadı. Biz kendi ayağımıza sıktık.

Ben de isterdim siyasiler bir gecede aldıkları kararla ülke ekonomisinin altını üstüne getirmesinler. Ama madem ortada böyle bir yanlış var, madem borsadaki hemen her kağıt taban olup dolar tl +%10 yaptı, ülkenin 1/5'ini piyasadan silenlere karşı fikirlerimi yazmazsam kendimi bu vatana ihanet etmiş hissederim.

Sent from my LM-G710 using Tapatalk

5. Avrupa Birliği, Türkiye ile kademeli, orantılı ve geri dönülebilir şekilde iş birliğini geliştirmeye hazır.

AB Liderler Zirvesi bildirisi

6.  Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    Avrupa Birliği, Türkiye ile kademeli, orantılı ve geri dönülebilir şekilde iş birliğini geliştirmeye hazır.

� AB Liderler Zirvesi bildirisi
    "Geri dönülebilir"den kasıt ne acaba?

Sent from my LM-G710 using Tapatalk

7. cuma günü kimler dolar aldı kimler dolar long’ladi kimler TL short’ladi ???

bunlari arastirmak lazim bence 😀😀😀

endeks aldigi -yüzde onu geri verdi mi?

hayır.

o zaman bizi kim soydu???!

8. iyi geceler arkadaşlar hayırlı cumalar

Sayfa 506/602 İlkİlk ... 6406456496504505506507508516556 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz