Sayfa 129/929 İlkİlk ... 2979119127128129130131139179229629 ... SonSon
Arama sonucu : 7425 madde; 1,025 - 1,032 arası.

Konu: TEKTU - Tek-Art Turizm

1.  Alıntı Originally Posted by asibey Yazıyı Oku
    Takaslara bakıyorum ondanda bir şey anlayamıyorum zaten bilgim çok az . Mantık yurutuyorum devrelerim yanıyor. Yani 0.80 üstü okadar hacim yaptı ortadaki senet sayısı belli . Kademelerin nasıl olduğu bile önemsiz bir kademede yapabildikleri ortada daha geçen 0.82 de 11 milyon lot hacim yaptı yanlış hatırlamıyorsam. Neyse boş yazilarimla burayı çok doldurdum . Ama sinirlerim yiprandi . Al SAT tut tavsiyesi değildir . Herkese bol sıhhatli huzurlu bol kazançlı günler . Ulkemizde cinayet tecavüz hırsızlık haberleririn olmadığı günler görmemiz dileklerimle.

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Devre yakacak birşey yok,dolaşımdaki malın çoğunluğu da patron ve adamlarında ondan dolayı hesaplarınız tutmuyor.Zaten bizde akışına bıraktık.Bugünkü yazılardan anladığım kadarıyla hisse olanların umudu hâla var.Bizikisi de umutları kırmadan bu hisseyi yükseltmez.Geçmiş 0.67-1,5 arasında da bunu çok iyi kullandı.Ytd..

2. marti yurudu sira bize gelirmi

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. May efendi bana 0,72 den kaptırdığı 270 bin lottan para kazandırmamak için bir yerlerini yırtıyor, sesi ve kokusu buralara kadar geldi.Büyük ihtimalle forum da bunu düdükleyebilen bir ben varım

4. Hadi bakalım May el mi yaman, bey mi yaman

5. Bu gün alırsan 0.80 e sana veririm, ama almazsan treni kaçırırsın

6. Borsanın paraşütsüz en hızlı düşen çıkmaya çalışırken her kademede 3 5 m işlem görüp kaplumbağaları kıskandıracak yavaşliga sahip tek hissesine sahip olmaktan gururmu duymalimiyim yoksa zararimami üzülmeliyim Anlamadim

7. SPK ağustos sonuna kadar şirketlerin hisse geri alınunı serbest bıraktı.

Hisse bu kadar düşmüşken, aşırı iskontolu işlem görürken iken ve her kademede milyonlarca hisse varken Yönetim ilan ettiği %10 luk hisse geri alımını hala tapmayacak mı?

Sayfa 129/929 İlkİlk ... 2979119127128129130131139179229629 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •