Sayfa 10/990 İlkİlk ... 891011122060110510 ... SonSon
Arama sonucu : 7913 madde; 73 - 80 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by turbulans Yazıyı Oku
    Sayın akant o site kıbrıslı onalt sirketler guruna ait.cbs ile kale grubu kıbrısda ortak iş yapıyor site onlara ait.ama dediginiz gibi ito kayıtlarındada gözüken geçen yıl başında kurulan çbs satış pazarlamanın ortaklık yapısını gördünmü yoksa tahminmi ediyorsun.eger öyleyse bu çok degerli
    Ticaret sicil gazetesi kuruluş gazete bilgileri 1000 pay her biri 100 birim 660 pay cbs boya kalanı 340 pay printas ait sonradan herhangi bir satiis hareket yok..

2. Bunu bildigimiz iyi oldu akant.tesekkürler.

3. Şu kesinki bu hisseler tekrar açılacak .neden bu kanıya vardım,aylardır doğru dürüst yorum olmuyor bir kaç kişinin haricinde ele avuca gelen bir yorum yok bu ne demek bu hissede olan yatırımcı sayısı çok az en azından toplam yekün az.demekki halka açıklık oranı prtas da yüzde yetmişe yakın olduğu halde oran olarak ya speğin elinde yada yönetimin.bu benim tespitim

4. Akant aslında müthiş bir paylaşım yaptı ama hep beraber bunun farkındamıyız.çbs satış paz as kuruldu benim izlenimim ve tespitim şuan tüm faaliyetler bunun üzerinden gidiyor kurucu hissedarlar cbsbo ve prtas yıl sonları hissesi oranında kar payı alacaklar bildigim kadarıylada işler gayet iyiymiş.bu bir .birde arsa prtas ın dolayısıyla çbs satış ve paz as burayı faaliyet gösterdigi için prtas a kira tahahüdü vardır buda 2.borsaya girmek için olmazsa olmaz olan ilgili sirketin faaliyet göstermesi.çok şükür bu problem yok.inşallah gerekli koşulları yerine bir an önce getirirlerde bu yaz aylarında güzel haberler alsak.

5. Elbetteki umut fakirin ekmeğidir sabırla bekliyoruz ancak ciddi anlamda güzel bir haberde düşmedi bu güne dek bist'e döneceğine dair borsa ile alakalı ..Umarım çavuşoğulları ömürlerinde bir kerecik olsun sözlerinde dururlar itibarlarını bir kez daha yerle bir etmezler..İnşa Allah..Şirketlerin bekası için Sürekli araştırma içinde olan arkadaşlarımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum..Hayırlı Ramazan-i şeifleriniz olsun..Akan T,Turbulans,garibanca,tşkkrler..Sosyete ÇBS'li nerelerdesin:Üsküdarlı galatalı gibi bişey geliyor aklıma..Çok rahat adam ,niye acaba..

6.  Alıntı Originally Posted by turbulans Yazıyı Oku
    Şu kesinki bu hisseler tekrar açılacak .neden bu kanıya vardım,aylardır doğru dürüst yorum olmuyor bir kaç kişinin haricinde ele avuca gelen bir yorum yok bu ne demek bu hissede olan yatırımcı sayısı çok az en azından toplam yekün az.demekki halka açıklık oranı prtas da yüzde yetmişe yakın olduğu halde oran olarak ya speğin elinde yada yönetimin.bu benim tespitim
    Tahminlerle olmuyor. Gecende pasta dagilimini istedik. Kimse yapistirmadi. Bir onceki forumda cok fazla yazan vardi 100 150 kisiydik. Cok fazla ky var. Millet umidi kestiği icin yazmiyor.
    YAZDIKLARIM KESİNLİKLE TAVSİYE DEĞİLDİR!!!

7. Napıyım optimist bir önerin varmı.patronu arıyorum telefonu açmıyor mesajıma cevap vermiyor.fabrikayı arıyorum muhatap bulamıyorum.spk yı borsayı arıyorum biz bilgi veremeyiz muhatabınız yönetim diyorlar buraya bişeyler yazıyorum tahminle olmuyor deniyor .ne yapalım sen söyle onu yapalım şurda yazan 2-3 kişi kaldı onlarda belki unutulsun gitsin diye bir beklenti içinde olabilirler.bu arada yanlış bilmiyorsam takas dağılımı kapalı tahtalarda gözükmüyor.

8.  Alıntı Originally Posted by turbulans Yazıyı Oku
    Napıyım optimist bir önerin varmı.patronu arıyorum telefonu açmıyor mesajıma cevap vermiyor.fabrikayı arıyorum muhatap bulamıyorum.spk yı borsayı arıyorum biz bilgi veremeyiz muhatabınız yönetim diyorlar buraya bişeyler yazıyorum tahminle olmuyor deniyor .ne yapalım sen söyle onu yapalım şurda yazan 2-3 kişi kaldı onlarda belki unutulsun gitsin diye bir beklenti içinde olabilirler.bu arada yanlış bilmiyorsam takas dağılımı kapalı tahtalarda gözükmüyor.
    Sende haklısın kardeş..Malesefki ülkemde mağdur borsa yatırımcılarını önce borsaya yönlendiren sonrada mağduriyetlerini umursamayan önemsemeyen bir devlet yönetimi var ne kadar ciyaklasak ,viyaklasak boş tüm temayüller hırsız ,arsız,hayasız,ahlaksız,dürüst olmayan,devlete vergisini vermeyen,işçisinin sigortasını yatırmayan alın terini çalan patronlardan yana (İhlas holding,Memsa,Ünal tarım,Lio yağ sanayi,Çbs printaş ve daha nice batık şirketlerin zalim patronları gibi) .. Bizimde 15 yıldır oy verdiğimiz hükümetler zamanında yüzlerce şirket battı yada hileli batırıldı bizimde birikimimiz buhar oldu gitti ama hükümetler bizim yanımızda olmadı hakkımızı savunmadı gitti gene o patronun sırtını sıvazladı bizlerde battıkça battık banka borçlarıyla..Zalim şirket patronlarına ve destekçilerine haklarımız haram olsun.. Sağlığımız bozuldu gitti..Çavuşoğullarını öve öve bitiremeyen bir ALTIN vardı buralarda BOZACI arkadaşı garibancaya sormak lazım şimdi nerelerde acep bu ŞIRACI arkadaşın gelsin sözünün arkasında dursun (bizi aydınlatsın) diye..
    Son düzenleme : kartalgaga; 11-06-2017 saat: 15:44.

Sayfa 10/990 İlkİlk ... 891011122060110510 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •