Sayfa 694/1032 İlkİlk ... 194594644684692693694695696704744794 ... SonSon
Arama sonucu : 8252 madde; 5,545 - 5,552 arası.

Konu: HALK Cafe - I

1. Th reis fenerdemi islem yapıyor?

2. ...Grafik alintidir...acaba mavi kablomu yesil kablomu kirmizi kablomu şaban askerde olsa hangisini keserdi acaba
    yarin ki c.b. aciklamalarina neden bukadar takti acaba piyasa...bilancolarin bistte onceki yillara gore negatif beklendigi zaten fiyatlarda idi diye dusunur isek; 4 kasimla ilgili iran yaptirimlarina dair mi olumsuz bisey bekleniyor yoksa ittifaka dair bir supriz olumsuzlukmu bekliyor piyasa bilemedik...ben ittifakin oyle yada boyle devam edecegini varsayiyorum...iran konusunda supriz yaparmi trump iste o muamma...bakalim kirmizi mi mavimi yesilmi yolumuz...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

3. https://www.bloomberght.com/haberler...i-kopuk-alindi

Halkbank ve atilla konusunda supriz olabilirmis.

Alıntı Originally Posted by serkan_tgs Yazıyı Oku
    Th reis fenerdemi islem yapıyor?
    Imzasinda onu koymus. Oyle farzettim.

Alıntı Originally Posted by cegirge Yazıyı Oku
    https://www.bloomberght.com/haberler...i-kopuk-alindi

Halkbank ve atilla konusunda supriz olabilirmis.
    Sagol. Neyin kopugunu almislar ki? Sanki fezaya gitmisti. Justice.gov'dan sartlari koydum. Sozcudeki yazan bayanin dedigi gibi. HA olayi yas.

5. yarin akp grup toplantisi saat 11.30 gibi...ilk seans nolcak bakalim...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    ...Grafik alintidir...acaba mavi kablomu yesil kablomu kirmizi kablomu şaban askerde olsa hangisini keserdi acaba
    yarin ki c.b. aciklamalarina neden bukadar takti acaba piyasa...bilancolarin bistte onceki yillara gore negatif beklendigi zaten fiyatlarda idi diye dusunur isek; 4 kasimla ilgili iran yaptirimlarina dair mi olumsuz bisey bekleniyor yoksa ittifaka dair bir supriz olumsuzlukmu bekliyor piyasa bilemedik...ben ittifakin oyle yada boyle devam edecegini varsayiyorum...iran konusunda supriz yaparmi trump iste o muamma...bakalim kirmizi mi mavimi yesilmi yolumuz...
    Beklenti nedir Iran konusunda?

Butun olasiliklari gostermis gecmisteki. Guzel bir grafikmis o.

Duhul
    May 2017
    İkamet
    London Ankara
    Gönderi
    2,262
    Dow bitaraftan İttifak catlamış bitaraftan hiç umut kalmamış gorunuyor maalesef
    Tobo mobo diye iyi gecirdiler hisseleri ...
    3 gunde nasıl 180 derece değişti herşey hayret

gerci bu soygun kagıtları kategorisinde bulunan bir kamu kagıdı..
    yani hayret mayret yok aslında ..bulaşanda kabahat..

Yeni bulasmissin, fazla dert etme sn. MUHA. En kotusunu atlatti banka bence de, bakalim ne kadar zaman kaybettirecek.

Danske Bank 200 milyar euro kara para aklamis Estonya'daki subesinde. 30 bin musteri hesabindan 15 bini kara para akliyormus.

Sayfa 694/1032 İlkİlk ... 194594644684692693694695696704744794 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •