Sayfa 106/908 İlkİlk ... 65696104105106107108116156206606 ... SonSon
Arama sonucu : 7261 madde; 841 - 848 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1. Vay be, 10 dakikada 2 gol attı

2. Tüm rakiplerinin puan kaybedebileceği haftada, yensen belki 4.lüğe çıkacaksın. Senaryo hep aynı son dakikalarda yap değişikliği, sonra ben gereğini yaptım maalesef olmadı. Hayır senin yüzünden olmadı. Sen çekindiğin için futbolcu da çekiniyor. Sonra bu sene de olmadı. Bu anlayışla zor tutunursun Hocam, ilk yarı seni yere göğe sığdıramayanlar başta seni alaşağı etmeye çalışacaklar. Yazık oldu... YTD

3. Takım kupadan elendi sol bek yeni geldi ve çokta iyi oynadı ilk maçına rağmen.
    şimdide üst sıralardan düştükten sonra sol kanata iyi bir oyuncu alır zirto usta. remy iyi gider bu takıma.
    ne gereksiz biri imişsin Usta'M.

4.  Alıntı Originally Posted by TC MEHHAM Yazıyı Oku
    Bursa - karabük deplasman- ( devre arasi)-konya deplasman - fener - goztepe-
    Gençler deplasman- basaksehir...

3 deplasmanda kolay gibi. Zaten 2 si lig sonuncusu ile 17. ...Basaksehir maçına kadar puan kaybetmezse lider. Bizimki de Hayal işte. Inşallah olur.
    Rızada çuvalladı . Sen 3 maçta konyayı yenemezsen olmaz. 10 kişi kalmış takım. Biraz cesur ol. Rodellega yı oynatsana be hoca. Adami erken alsan mac bizimdi. Cok umutliydum ama rizada yapamadi

5. Iyi geceler.... mehmet ali aydınlar 'ın 55 milyon euro acıbadem sponsorluğu fb ye ? Konu hakkında yorum yapmak isteyen var mı? Sizce de supriz değil mi hani aziz ile atışması vs vs .. sonrası cb aklanırsa 55 milyon u cebimden vereceğim vs gibi söylemler... fb yi hiçbir platformda takip etmiyorum bu sponsorluk kap a bildirildi mi haftasonu acıbadem göğüs formada çıktı maça... hisse si kıpırdamadı üstelik yani ilginç değil mi , konuya hakim olan var mı? .... haftasonu ts maçına dair küçük not: puan kayıplarına üzülmedim zira sonuç belli 34 te 34 olsa yine ts şampiyon olmayacağı için no sıkıntı ama belki hisseye etkisi olurdu enazından hissede olan renktaslarim için güzel olurdu... bu TRABZONSPOR bu pazar bu fb yi her türlü yener.. sezon un en rahat maçımız olur.... iyi geceler ... afrin operasyonu için de ınş. Hasarsız ve kısa sürede biter. Allah yar ve yardımcımız olsun...

Adalet büyük bir hazinedir; gün gelir herkese lazım olur.

6. Maçı alsaydı 5. olacaktı.. Alamadı yine 5. oldu. Şansın da bu kadarı...

MI 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Trabzonspor 1 aya kalmaz 2.50 leri yakalar. Yat limanı beklentisi ile Fenerbahçe maçını da alırsa güven tekrar kazanılır. Şuan takım %65 oynuyor

8. Biletler satışa çıkalı saatler olmasına rağmen, bitmek üzere... İlgi sevindirici, güzel olan ise artvinden Rize den Erzurumdan ve Ardahan dan tanıdıklarımın gelmesi, yani kısacası: TRABZON yerelde olup TS ye ilgi göstermemek üzücü, TRABZONLU olmayıp TRABZONSPOR u tutan bizler sayesinde yüceleceksin inş TSPOR... Sezon un en rahat maçı olacak kanaatindeyim, hakem makem kesemez bu sefer. Atan ımız BURAK ve tutanımız ONUR un gününde olması halinde FIRTINA SERT esecektir.... YTD. ama iddaa da 1 basabilirsiiniz ... hisse bazlı yorumlarım yoktur ve olmayacaktır...

Sayfa 106/908 İlkİlk ... 65696104105106107108116156206606 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •