Sayfa 422/430 İlkİlk ... 322372412420421422423424 ... SonSon
Arama sonucu : 3433 madde; 3,369 - 3,376 arası.

Konu: SGK Emeklilik İşlemleri

Alıntı Originally Posted by ASAP_ Yazıyı Oku
    Ben mali müşavir önerisi ile 2 yıl kadar uyguladım bunu. Zaten part time çalıştığım işletme, SGK gün sayısını 5 olarak gösterdi aylık bildirgede. Ancak getirisi-götürüsü ne oldu hesaplayabilecek bilgim yok
    onun kontrolü için her ay potansiyel emekli maaşı hesaplamasının ekran görüntüsü alınıp aylar geçtikçe karşılaştırılır. Ama arada zam olduğu dönemlerde tüm hesaplama mantığı kopuyor.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

2.  Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    birara Ali Tezel buna benzer birşeyler demişti. Prim gününe ihtiyacı olmayanlar 30 gün asgariden ödeyeceğine ayda 6 gün tavandan ödesinler falan demişti. Ama Ali Tezel gibi kişiler bu gibi sorulara bile para karşılığı cevap verdikleri için ne kadar doğrudur, etkilidir tam emin değilim.
    30 gün asgariden ödeyeceğine ayda 6 gün tavandan ödeme, bazı durumlarda maaşın düşmesini engeller hatta cüzi bir artış da sağlar. Bu uygulamayı sadece günü doldurmuş olanlar yapmalı.

3. Erdoğan: Emeklilere ikramiye önümüzdeki bayram 3 bin TL olacak

reis emekliler yılı ilan etti
    ihtiyarlara yardırıyor
    pardon yağdırıyor

parayı parayı
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

5.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    reis emekliler yılı ilan etti
    ihtiyarlara yardırıyor
    pardon yağdırıyor

parayı parayı
    2000 TL yetiyordu aslında diyen üst akıl emmilerin röportajları akşama düşer...

6.  Alıntı Originally Posted by boymatlı Yazıyı Oku
    Emeklimizi enflasyona ezdirmedik, hep destek olduk, bayram ikramiyesini %50 artırdık tam tamına 3.000 TL yaptık demezler umarım

Dişe dokunur bir şey olması için en azından 5.000 TL olmalı
    Tam da tahmin ettiğim gibi oldu, keşke yanılsaydım.
    Yazdıklarım kendi görüşümdür, Yatırım tavsiyesi değildir.

Bizim emeklimiz şapılırken öpülmeyi sever, 3 bin gayme bence çok...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

8. Arkadaş sigorta girişim 23 Ağustos 2008. Bu 2008 yılında değişen kanun ile alakalı beni kapsayıp kapsamadığı konusunda şüphem var.

2000-2008 arası kanuna mı tabiyim yoksa 2008 sonrası kanuna mı tabiyim tam anlayamadım. Bu konuda beni aydınlatabilir misiniz?

Sayfa 422/430 İlkİlk ... 322372412420421422423424 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •