Sayfa 710/1024 İlkİlk ... 210610660700708709710711712720760810 ... SonSon
Arama sonucu : 8185 madde; 5,673 - 5,680 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by Pestilence Yazıyı Oku
    Arkadaşlar aranızda anadolubankla çalışan var mı?
    Ben memnun kalmadım, ilk orandan sonraki temdit oranları düşük kalıyordu.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

2.  Alıntı Originally Posted by HISIM Yazıyı Oku
    Yine de yonca'dan kotu olamaz.
    ilk giriş oranı büyük bankalar arasında kötü sayılmaz, sonrası hüsran...

Garanti, Ak, İş, YKB diye sıralarsak özel bankaları

içlerinde en iyi yeni giriş oranını Akbank sonra Garanti sonra YKB verir, işbankasının esamesi okunmaz zaten

temdit için ise yine Akbank daha yüksek verir.

eğer mevduatınızı büyük bankalarda taşımak istiyorsanız ve Özel bankacılıka giremiyorsanız şu sıralar vakıfbank fena sayılmaz..

ytd..

3. http://bigpara.hurriyet.com.tr/haber...yor_ID1439260/

Bankalarin Faiz yarisi frenlenirmi ?

En kotu is.YKB.deniz bu uclu hosgeldin bile vermez.sonra garanti.ak.teb.ilk giriş sonra 1puan düşer MT kendi söyledi. 500k yoksa temditlerde yeni banka aramaya başlayın.vakifi çözemedim kimine 14.verirken kimine ziraat taklidi yapıp 12.50 verebiliyor adamına göre muamele var .

5.  Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    En kotu is.YKB.deniz bu uclu hosgeldin bile vermez.sonra garanti.ak.teb.ilk giriş sonra 1puan düşer MT kendi söyledi. 500k yoksa temditlerde yeni banka aramaya başlayın.vakifi çözemedim kimine 14.verirken kimine ziraat taklidi yapıp 12.50 verebiliyor adamına göre muamele var .
    Adam dedi ya, taraf olmayan bertaraf olur diye...
    Son düzenleme : HISIM; 27-06-2017 saat: 15:02.

6.  Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    Ykb ile bir dönem çalıştım.
    Hoşgeldin veriyor dönem bitince hasırt diye 2-puan düşüyor. (14.10 hos geldin var)

7.  Alıntı Originally Posted by Pestilence Yazıyı Oku
    Arkadaşlar aranızda anadolubankla çalışan var mı?

Anadolubank'la hic calismadim, ancak bayram oncesi Cuma gunu TL.icin oran sordum, ilk giris icin % 15.10 uzerine cikmadi...

Para miktari cok da onemli degilmis, ben 100K uzeri icin konustum, sadece duz mevduat yapiyorlarmis, swap kullanmiyoruz dediler....

8.  Alıntı Originally Posted by bozkirkurdu Yazıyı Oku
    Anadolubank'la hic calismadim, ancak bayram oncesi Cuma gunu TL.icin oran sordum, ilk giris icin % 15.10 uzerine cikmadi...

Para miktari cok da onemli degilmis, ben 100K uzeri icin konustum, sadece duz mevduat yapiyorlarmis, swap kullanmiyoruz dediler....
    hangi şube 15 verdi.90 gün bağlamayı düşünüyorum.

Sayfa 710/1024 İlkİlk ... 210610660700708709710711712720760810 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •