Sayfa 961/1012 İlkİlk ... 4618619119519599609619629639711011 ... SonSon
Arama sonucu : 8092 madde; 7,681 - 7,688 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by mertkucukuncu Yazıyı Oku
    bu şekilde son 50 yılda zengin olan ülkelerin refah düzeyi eskisine göre çok daha düşük ve mafyavari sistemle yönetiliyorlar, bu şekilde olacaksa hiç olmasın, ama üstteki dediğim olsun, bide yanına bu olsun, refah ve güç olarak kıskanılan bir ülke haline geliriz.
    Aman hocam kiskanmasinlar yeter artik hep nazar degmesinden bu haldeyiz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    Petrol islerine bel baglamayin oradaki terimler petrol oldugu anlamina gelmiyor bildiginiz probability

Resmi kaynaklar söylüyor .Olasılık değil kesinlikle .

3.  Alıntı Originally Posted by Omega0607 Yazıyı Oku
    Şu andaki gelişmiş dediğimiz ülkeler hep bir yerleri sömürerek bu seviyeye gelmedimi ?
    O hikayeye ben inanmıyorum .Bizim ülke araplar gibi kabile devleti değil.Kanada petrol çıkıyor ama gelişmiş .Norveç var petrol çıkartır ve bayağı gelişmiş ..Abd bile hala kayagazından nasıl daha çok çıkartırım diyor.

Sn omega norvec cikariyor ama karini gelecek nesiller icin varlik fonu misali degerlendiriyor gaz parasi yemiyor biz mantik olarak ortadoguya yakiniz davranislarimiz onlara yakinsar kanada veya norvec e degil

4.  Alıntı Originally Posted by Omega0607 Yazıyı Oku
    Resmi kaynaklar söylüyor .Olasılık değil kesinlikle .

İspatlanmis rezerv ile potansiyel arasinda fark var sn omega ben de bu sektordeyim kesif oldugu an haberiniz olur kesinlikle ama gerisi somut veriler degillerdir

Alıntı Originally Posted by Omega0607 Yazıyı Oku
    Şu andaki gelişmiş dediğimiz ülkeler hep bir yerleri sömürerek bu seviyeye gelmedimi ?
    O hikayeye ben inanmıyorum .Bizim ülke araplar gibi kabile devleti değil.Kanada petrol çıkıyor ama gelişmiş .Norveç var petrol çıkartır ve bayağı gelişmiş ..Abd bile hala kayagazından nasıl daha çok çıkartırım diyor.

Bahsettigin ulkeler hep sanayi devriminden nasiplenmis ve bilim ureten ulkeler arabistan haric, kimi büyük buhran gecirmis, kimi yiyecek ekmek bulamamis, sonunda bilim uretmis ve yanınada promosyon madeni kaynak gelmiş

GM 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Biz su halimizle piyangodan para cikarsa dahada duseriz emin ol

7. Merkez Bankası yükselme ve unvan değişikliği yönetmeliği yürürlükten kaldırılmış ama yerine yeni bir şey getirilmemiş.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

8.  Alıntı Originally Posted by mertkucukuncu Yazıyı Oku
    Bahsettigin ulkeler hep sanayi devriminden nasiplenmis ve bilim ureten ulkeler arabistan haric, kimi büyük buhran gecirmis, kimi yiyecek ekmek bulamamis, sonunda bilim uretmis ve yanınada promosyon madeni kaynak gelmiş

Rusya yi da saymak lazim. Ama diger yandan venezuela irak iran ve turki cumhuriyetlerin durumu ortada rusya da petrol ve turevleriyle bugunlere gelmedi

Sayfa 961/1012 İlkİlk ... 4618619119519599609619629639711011 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •