Sayfa 929/1012 İlkİlk ... 429829879919927928929930931939979 ... SonSon
Arama sonucu : 8092 madde; 7,425 - 7,432 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Teknoloji ve bilişim ile arası iyi olanlara danışmak istiyorum. Beni gün içinde 2 defa 0232 9001879 numaralı hat arıyor , tam açtığımda kapanıyor. Bu numara normal gelmedi bana, tecrübe veya bilgisi olan var mı ?
    Genelde google da arayınca çıkıyor bu numaralar hakkında bilgi. İzmirde 900 le başlayan bir yer yok bildiğim kadarıyla. Özel bir numara olabilir

2.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Burgan geri gel güldüreni 30 Nisana kadar yeniden verelim diyor .

Hoşgeldin oranı 23.5 muş şu anda

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
    Eskiden güldürende boşta para bırkılıyormuydu hatırlayamadım ama artık meblağa göre 3k-5k arası boşta kalıyormuş. Bu da oranı 100-150k lık bir meblağda %23'e düşürür.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Artik gicik kaptim benim pazarcilara gitmiyorum.
    Halk gunu olunca bir markete veya buyuk Sariyer pazarina gidiyorum Mahfi abimle beraber alisveris yapiyoruz.

Syg,
    EĞİLMEZ olanı mı?

Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Genelde google da arayınca çıkıyor bu numaralar hakkında bilgi. İzmirde 900 le başlayan bir yer yok bildiğim kadarıyla. Özel bir numara olabilir
    ben hemen bakmıştım...kendi yazısı çıkıyordu

Yazın Arsa... Kışın Borsa

5.  Alıntı Originally Posted by t.axaray Yazıyı Oku
    ben hemen bakmıştım...kendi yazısı çıkıyordu

Arama aşağıdaki şekilde yapılınca birşeyler çıkıyor. Hatta hürriyet te bir makale bile buldum.
    0232 900 18 79*
    http://www.hurriyet.com.tr/once-uyar...orlar-22568848

6.  Alıntı Originally Posted by Omega0607 Yazıyı Oku
    Üstad o bu değilde en güzel para ticaretde ..Bu banka faizi ,dolar ,borsa adamı yoruyor .Ticaret bazen ağır gitsede kafa bu kadar yorulmuyor
    Ticaret en çok yoran şey. Müşteri olarak bin türlü insan denk geliyor. Çileden çıkartıyorlar adamı.
    Epi topu 3-4 yıl bilgisayar ticareti yaptım, insanlara karşı tahammülüm tükendi, lanet olsun dedim.
    Kriz bahanesine malları üçe beşe satıp kurtulunca rahatladım.

Kirada dairelerim var, az kişiyle uğraşıyorum, kafa rahat.
    Sahilde balık tutuyorum. Asla çalışmam artık.

Yani ticareti micareti boşverin abi, paranızla hasta olursunuz.

Bir tek istisna var, o da ekmek parasına muhtaçsanız.
    Ekmek parası için müşteri kaprisi mecburen çekilir.
    Evi tutarken herkes iyidir. Yeni kiracı adayınız iyi birine benziyor olsa da, DAVA GEÇMİŞİNİ mutlaka isteyin.
    https://www.milliyet.com.tr/ekonomi/...nir-mi-6994969

7.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Şahısların üzerindeki mallardan ziyade borca konu olan şirketlerin teminatları hangi malları kapsıyor o daha önemli gibi.

Bildiğim kadarıyla piyasa şartlarından dolayı bir sorun çıkarsa yani şirket sahiplerinin bir art niyeti veya muvazanalı bir işlemi yoksa sermaye şirketlerinde şirket sahibinin mallarına yürünemiyor. Kanun burada tek istisnayı devlete tanımış. Piyasa şartlarından dolayı dahi olsa devlete olan ödemeler (vergi v.b) yapılamadıysa devlet şirket sahiplerinin mallarına şirketin sermaye limitinden bağımsız olarak kendi alacağını tahsil etmek için haciz koyabiliyor.
    Yaşarlar ne yapar eder o borcu öder.. Biz zamanında çok uyardık ama ekstradan tahminim urfadaki fabrika 500 milyona mal olacaksa 1,5 milyara mal oldu.. Şirketler yaklaşık 8 sene barclaysa çalışacak. 5 şirket kefil zaten.. Dyonun elindeki arsaları satsa öder.. Şimdi borsada tepeden sattıkları malları dipten topluyorlar 2020 mayıs ödeme gününe kadar sürünmece bırakırlar..

8.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Eskiden güldürende boşta para bırkılıyormuydu hatırlayamadım ama artık meblağa göre 3k-5k arası boşta kalıyormuş. Bu da oranı 100-150k lık bir meblağda %23'e düşürür.
    16.25 veriyordu bir kere kullandım gel gel yapmış işte günlükte

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir

Sayfa 929/1012 İlkİlk ... 429829879919927928929930931939979 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •