Sayfa 106/1000 İlkİlk ... 65696104105106107108116156206606 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 841 - 848 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

1. Dolardan hala zarardayız. Damat elime verdi doları ama sadce 5.7 maliyeti. Yeri zamanı gelince bende birilerinin eline vereceğim dolaresi..��

2.  Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Bir üzerindeki mesajı yazan kendileri işte))
     Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Hemen üstünüzde yeni nikle yazıyor olabilir mi?
    Ben de benzettim gibi gibi, o yüzden şeyetmiştim

3.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    https://www.bloomberght.com/haberler...ltina-inebilir
    Bu tahminleri yaparken ceteris paribus demeleri lazım
    hayır, bence inşallah yazmaları lazım. inşallah türk halkı şu dolarlarını artık bozar da dolar bozup girdiğimiz şu dandik borsadan kazasız belasız çıkarız şeklinde de açıklama yazmaları çok dürüstçe olurdu...
    yatırım tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by dublerakı Yazıyı Oku
    Bu tarz Bloomberg haberleri bana hiç gerçekçi gelmiyor,hatta algı yönetimi gibi değerlendiriyorum
    Her kafadan bir ses çıkıyor youtube a bakıyorum her meslekten insan dolar uzmanı olmuş bir grafik çiziyor nobel ödüllü iktisatçı havasıyla bu dolardan cacık olmaz yada bu dolar uçar diyor ben mahfi hoca gibi iktisadi ve ekonomik verilere dayalı yorum yapanları takip ediyorum teknik taktikle belki kısa vadede tutturursun ama dolar ve faizin uzun vadedeki değerini makro mikro veriler belirler dün bir video izledim adam bitcoin alın altın alın 2020 de finansal sistem çökecek dedi konserve stoklayın diyerek bitirdi işin ucu baya kaçtı yani

5. Altın artıyor, usd kıpraşmaya başladı, gösterge tahvil faizi de nispeten arttı (18 altına sarkmıştı)...

Bişeyler oluyor...Deprem öncü belirtileri gibi sanki...Magma kaynıyor...

6.  Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    Altın artıyor, usd kıpraşmaya başladı, gösterge tahvil faizi de nispeten arttı (18 altına sarkmıştı)...

Bişeyler oluyor...Deprem öncü belirtileri gibi sanki...Magma kaynıyor...
    tutun dolarlarınızı tutun bakalım noolacak dediydi ya birileri, bi şeyler oluyo gibi gibi...
    yatırım tavsiyesi değildir.

7. Uluslararası piyasadan ayrıştı gibi yapıyor.

8. Son zamanda Em'ler arasında ki en kötü görüntüyü TL, düşüşlerde en az inen yükselişerde hep iki kafa önde.. negatif ayrışma.. birde faizlerin bu seviyede olmasına rağmen ...haber çıkar yakında...

Sayfa 106/1000 İlkİlk ... 65696104105106107108116156206606 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •